Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régi orion at 961-es...

Van egy régi orion at 961-es uranus tv-m meg egy alcor hd2650-es mindig tv-s boxom, miért nem tudja a tv megtalálni a beltéri képét?

Figyelt kérdés
Esetleg nem abban a sávban, nem azon a frekvencián sugározza, küldi a jelet amin a tv tud keresni csatornákat, nem vagyok szaki csak gondolom. Köszi

2013. dec. 4. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak olyan set top box jó ilyen scart csatlakozóval nem rendelkező tvn, ami kiadja a képet analóg csatorna formájában, ez a box nem képes rá, olyat vegyél amin van RF csatlakozó, pl a WayteQ HD-95RF jó lesz neked
2013. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Esprimo Mobile ***** válasza:
10-éves koromban nekem is ien tv-m volt (31-vagyok). Elözöeknek igaza van. Szerintem olcsobban kapnál használt scart bemenetes szines tv-t mint másik boxot. Ha akad vagy tudsz olcsón szerezni egy videot amiben van tuner (ritka amiben nincs ,nembaj ha 20-éves , rossz a kazetta része és nincs távirányitoja), rákötöd a boxot a videora scart kábelel, a videot a tv-re antenadróttal, a videot bekapcsolod és av-üzemódra kapcsolod (0-pogram csatorna vagy av gomb de ezt csak egyszer kell odakapcsolni valószinüleg megjegyzi, igy hoszútávon csak a bekapcsolo gombot kell használnod a videon). A tv-t ráhangolod a videora, és már nézheted is az analog feketefehérben a digitális hd adást. Jó átállást kívánok :)
2014. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont! :) Én sokkal régebbi kütyünél is használom így.. elektroncsöves fekete-fehéreknél. Igaz a régi tuner sávszélessége nem az igazi. De az Uránusz a legújabb generációs fekete-fehér.. az már jó lesz.

(Mondjuk az egynormásnál vakartam egy kicsit a fejem, de az is összejött. :)) Én gyűjtöm és javítom az ilyen rég

i-régi csöves tévéket.


Nem hittem hogy van még aki napi szinten használja ezen tévéket. :)

2014. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit félreérthető voltam a "csöves" kifejezésekkel. Az Uránusz a "legújabb" generációs modulos, teljesen tranzisztorát fekete-fehér tévé.
2014. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson erre a tv re videó bemenetet csinálni! Pumpatápos a gép, ami azzal jár, hogy minden egyes részén hálózati fázis van, függetlenül a konnektroba dugott dugvilla helyzetétől. a videóbemenet mellé leválasztó trafó is kell!
2017. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!