Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple Ipad mini 16GB, WI-FI-t,...

Apple Ipad mini 16GB, WI-FI-t, vagy androidos tabletet vegyek?

Figyelt kérdés
Az Ipad mini árkategórájában (70.000-90.000) szeretnék vásárolni tabletet. Milyet éri meg venni?

2013. dec. 2. 19:24
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
ne vegyél androidos tabletet ! vannak jook de...android telefonra jó! de tabletra csak vicc..ha tabletet szeretnél venni akkor apple !! : )
2013. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is így gondoltam, szerintem Ipad minit veszek! Az nekem tökéletes!
2013. dec. 8. 21:32
 23/26 A kérdező kommentje:
Szerintem az Ipad mini (1)-nek is szép képe van. Nekem netezésre,játékra,fényképezésre stb.-re kéne. Nem tudom, van olyan , aki látta mindkettőt egymás mellett? Az a baj,hogy nekem nincs így viszonyítási alapom. Megér 40.000-rel többet a mini 2?
2013. dec. 9. 18:14
 24/26 anonim ***** válasza:
Én láttam a kettőt egymás meleltt szerintem megéri. Bár én inkább az USA-ból hozatnám be, itthon elég drága, ráadásul a 16 GB lehet, hogy kevés is :/ Csak az a durva, hogy a 32 GB-os Air olcsóbb, mint a 32 GB-os mini :O
2013. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Megint mondjátok hogy android meg iOS, meg hogy erre rá lehet unni meg arra... Felesleges ezen vitázni! Nekem iPhoneom van, meg Android tabletem.. Hidjétek el az iOst is meg lehet unni meg az Androidot is. Mind2-nek vannak erősségeik meg gyengeségeik. Az apple cuccoknak az androidosok a hardverét nézik és úgy itélik, de akinek már volt iosos cucca az tudja hogy mennyire jól rá van optimalizálva a rendszer.Az Androidnál már sokkal jobban számít hogy milyen vas van benne. Ahogy nézem te pl a Minire hajazol inkább akkor vedd meg azt mert még megbánod a végén! De én nem írnám le a Nexus 7-et,választhattam volna a minit de inkább nexust választottam, és azt kell hogy mondjam nem bántam meg, annyi a bajom vele hogy kicsit telefonosra lett megoldva a rendszere de ez megbocsájtható!
2013. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én ma megvettem a mini 2-t. Eddig minden rendben vele, remélem később sem csalódok benne :D Első voltam.
2013. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!