Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple Ipad mini 16GB, WI-FI-t,...

Apple Ipad mini 16GB, WI-FI-t, vagy androidos tabletet vegyek?

Figyelt kérdés
Az Ipad mini árkategórájában (70.000-90.000) szeretnék vásárolni tabletet. Milyet éri meg venni?

2013. dec. 2. 19:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vennék és nem is fogok androidosat venni. 4 éve használok androidos telefont, szeretem de sokat kell rajtuk mókolni. Nagyon vágyom már egy olyan készülékre ami csak úgy szimplán működik. Nem fagy nem indulgat újra, nem kell pátyolgatni és nem kell minden 2 hónapban újratelepíteni hogy működjön. Ami nem röcög csak szimplán élvezet használni.


Én iPad mini 2-t fogok venni ha lesz végre a T-nél....

2013. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És is így gondoltam. Nekem is van androidos telóm, bírom meg minden, de az ipad... :) Az teljesen más. Sokan szídják az applet, de szerintem az ipad sokkal jobb, mint például a nexus 7-es tablet.
2013. dec. 2. 19:59
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ipad mini, az androidos vackok csak viccnek számítanak mellette.
2013. dec. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész. iPad párti vagyok.
2013. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

" ipad sokkal jobb, mint például a nexus 7-es tablet."

Ember, volt már a kezedben Nexus 7? Ha van feddhetetlen androidos készülék, akkor ő az.

2013. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen volt már Nexus 7 a kezemben, de nem volt nagy élmény! ELHIHETED!
2013. dec. 3. 21:00
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Bírom amikor megjelennek az androfanok és magyarázzák, hogy mennyire király :D

Nem rossz, el kell ismerni, de azt is, hogy ez tart 3-4 hónapig. Utána elkezd röcögni, lassul, akadozik, már gondolkodsz a rootoláson, az új szoftveren, és onnantól kezdesz ráunni az egészre... Nem vagyok iFan, de ez az Applenél nincsen...

2013. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok androidfan, sőt, minit akartam venni legutóbb, csak szerintem az első generációs már nagyon nem éri meg 80-ért, az újra pedig nincs pénzem. Ez a röcögős-döcögős sztori androidnál (tapasztalataim szerint) két esetben fordul elő:

1) olcsóbb típusoknál 2) ha valaki minden szir-sz*rt feltelepít, letölt rá és nem tartja karban odabent.

Szóval nem hiszem, hogy az android a hibás.

Kérdező, én a helyedben ennyi pénzért nem vennék minit, igazából már akkor elavult volt, amikor kijött a gyárból, akármennyire tetszik nekem is.

Ennyi pénzért viszont ez ( [link] nagyon jó tab, én ezt venném :)

2013. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

"1) olcsóbb típusoknál 2) ha valaki minden szir-sz*rt feltelepít, letölt rá és nem tartja karban odabent. "


Motorola defy+. Jó a csilliárd magos 250 ezres csodákhoz képest már elavult szar, de műszakilag megállja a helyét szerintem erős középkategóriában. 1-es kilőve.

2: Jójójó. De ezekszerint nem szabad rá semmit telepíteni? Nem arra való hogy használjad? Ne már. Van rajta pár alkalmazás de azért mert használom. Egy játék sincsen rajta. Akkor most selejtezzek pár appot, hogy hajlandó legyen normálisan működni?

Nem tartja karban: Ezt írtam: állandóan mókolni kell vele, csiszolni rezselni, hogy ne röcögjön. Ebből van elegem. Telefonon elmegy (bár erős önuralom kellett párszor hogy ne vágjam földhöz) de még egy ilyen eszköz nem kell. Tabletet azért veszek, hogy működjön. Ha 30 alkalmazással akkor 30-cal. Ha reszelni akarok mindig valamin arra ott a 3-as alulemez.

2013. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek az értékelések!
2013. dec. 4. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!