Pocokmunci|Clau'shh. kérdése:

Mit tegyek, ha a tabletom vizes/párás lett?

Figyelt kérdés
Bulizni voltam este. Elvittem magammal a tabletomat, ami csak egy kis tatyóban volt. Nagyon hideg volt az este és sokat voltunk kinn az utcán. Amikor hazaértem és elővettem a tabot párás és nedves volt, éreztem a képernyőjén.. bekapcsoltam, fél képernyője meghibásodott: az egyik felén teljes káosz van (fehérség) a másik felén látok mindent, tehát teljesen normális. Egyébként az érzékelő funkció ugyan úgy működik. Befolyhatott a víz a képernyőhöz? Nem tudom.. Segítsetek, minnél hamarabb légyszí! Előre is köszönöm!

2013. nov. 30. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna bekapcsolni, hanem hagyni kiszáradni, az akkut kivenni (ha lehet). Próbáld meg egy szervizbe elvinni ultrahangos ármosásra, hátha nem kezdett el még korrodálni. és addig ne használd.
2013. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tablet típusa?
2013. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!