Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus Memo Pad HD 7 vs. Alcor...

Asus Memo Pad HD 7 vs. Alcor Zest Q813I vagy Q813IX?

Figyelt kérdés
Az Alcorba 1,6 GHz-s magok vannak, az Asusba 1,2 GHz. Az Asusnak 1280x800 felbontású kijelző, az Alcornak 1024x768. Ezen kívül az Alcornak 2 MPx az előlapi kamerája, az Asusnak 1,2 MPx. A Q813I és a Q813IX közt a különbség pedig az, hogy IX-nek 1Gb rammal kevesebb van. Asust 44.900-ért, Q813I-t 47.000-ért, Q813IX-et pedig 38.700-ért tudok venni. Melyik éri meg a legjobban?

#alcoralcor
2013. nov. 28. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Asus 7", márkásabb, drágább (50) és van GPS. A másik kettő 8"; a 10-es árkülönbség a memória. Szerintem egyik sem rossz választás. Attól függ, neked mi a lényegesebb.
2013. nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alap, hogy Asus! Az Alcor kínai gagyi, sokat fogsz vele szívni. Én így voltam a ConCorde-dal, aztán véletlenül rátapostam, úgyhogy tiszta lelkiismerettel vehetek újat :)

Soha többet kínait: ConCorde, WayteQ, Prestigo, Alcor stb. felejtős, mindegyik átcsomagolt kínai alapgép. Az Alcor speciel a Chuwi 88 Alcor matricával. Asus!! Nagyon jó, én is valószínűleg őt fogom választani :)

2013. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!