Alcor HD-2600 set top box sípol kikapcsolt állapotban. Másnak is?

Figyelt kérdés
Este mindig kihúzom a konnektorból, vagy bekapcsolva hagyom, mert ha ki van kapcsolva, sípol magas frekvencián, kb, ahogy a régi TV-k szoktak.

2013. szept. 12. 08:31
 1/5 anonim válasza:
Nekem is sípol és zavaró. Felvettem a kapcsolatot az Alcor szervízzel és azt írták, hogy küldjem vagy vigyem el és megvizsgálják. Csak az benzin vagy postaköltség + idő :-(
2013. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is sípol, régen aludni sem tudtam tőle, de már megszoktam...
2013. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na szép akkor...valószínű ez egy pszichológiai berendezés is.

Szétszedtem, van a prociján egy kis gagyi hűtőborda, olyan forró üzem közben, hogy borzalom.

Szerintem a Magyar lakosság fele emiatt fog a diliházba bekerülni velem együtt.

2013. nov. 11. 14:15
 4/5 anonim válasza:
Nekem is sípol.Először nem tudtam mi az. Azt hittem tv csinálja.Az alvás is nehezen ment tőle. (Az idősebbeknek ajánlanám ezt mert ők nem hallják) Vettem hozzá olyan áramelosztót amin kikapcsoló gomb van...
2013. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nesze neked digitális átállás...megint mi szívjuk meg az uniós s..nyalást, mert más felvett ezért egy rakat pénzt.
2013. nov. 20. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!