Windows 8.1 pro jo dentes?

Figyelt kérdés
sziasztok! megszeretnem kerdezni hogy menyire volt jo otlet egy : amd semprom tm 3400+ 2.02 ghz single core , 3 gb ram , 160 es 250 gb hdd , nvidea ge force 7300 gt 256 mb re windows 8.1 prot tenni eddig windows 7 volt es volt kedvem tenni 8.1 prot szerintetek jo valasztas volt ? mert en megvagyok vele elegedve.

2013. nov. 25. 18:23
 1/5 anonim válasza:

Ha meg vagy elégedve vele, akkor mi a kérdés? Ha minden működik és ráadásul tetszik is, akkor használdegészséggel, mint ahogy én is teszem a megjelenése napjától.


32/F

2013. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt de a masik kerdes windows 7 3 honapig tartott max ez meddig tartana alap programmal meg gta 4 esel , far cry 2 vel es counter strike 1.6 al ?
2013. nov. 25. 18:36
 3/5 A kérdező kommentje:
a windows 8.1 *
2013. nov. 25. 18:36
 4/5 anonim válasza:

Ha a Win7 max 3 hónapig tartott, akkor valamit rosszul csináltál. Nekem 1 év volt a minimum, ha nem a Nod32-öt használtam.

Ha futnak rajta ezek a játékok, akkor tartsd meg a 8.1-et. Szerintem gyorsabb és jobban gazdálkodik az erőforrásokkal, biztonság növelő fejlesztések is vannak benne. Ezzel a rendszerrel tényleg semmi problémám, pedig a beépített vírusírtót használom.

2013. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
enis a beipitett virusirtot hasznalom es windows 7 is birta ezeket a jatekokat de a gta 4 be akadt nem kicsit ezzel is akad de joval kevesebbet en eddig azt montamm szar a win 8.1 pro de mert unatkoztam feltettem es megis megszerettem .
2013. nov. 25. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!