Adamka23 kérdése:
Van egy softmodolt Nintendo Wii-m. Nemrég vettem hozzá egy külső winchestert. A Wii gond nélkül látja rajta a játékokat, mikor rányomok a futtatásra, elkezd tölteni, de semmi sem történik. Valakinek vmi ötlet?
Figyelt kérdés
Próbáltam USB loaderrel és Wiiflow-val egyaránt, de mindkét esetben ugyanúgy jártam. A winchestert 250gb-os, külső tápja van, Windows azonnal felismeri, diagnosztika szerint is 100/100-as.
Wbfs manager 3.0-val teszem rá a játékokat.
Pendriveról tökéletesen működik.
2013. nov. 24. 11:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!