Melyik az erősebb tablet játékokban?

Figyelt kérdés
WayteQ xTAB-79qci vagy Google Nexus 7?
2013. nov. 21. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
a WayteQ-nek kicsit gyengébb az akksija, de erősebb a procija+ bővíthető micro sd-vel + van rajta hdmi kábel bemenet azaz tudsz a tv-n játszani rajta :D szerintem a WayteQ jobb
2013. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Wayteq valamivel tényleg erősebb, de akkor sem azt választanám. Egy bizonyos szint felett már lényegtelen, hogy mennyire erős a hardver, és mindkét tablet ez a bizonyos szint felett van. Azaz mindkettő erős, elvisz mindent, és mindegy, hogy 10-20%-kal melyik erősebb, mert amit az egyik elvisz, azt a másik is elfogja vinni.


Viszont a Nexus 7 még 3, 4 vagy ha úgy nézzük akár 5 dologban is jóval jobb.


Egyik a kijelző. Kisebb képernyő, nagyobb felbontás = nagyobb PPI = élesebb kép. Nexus 7 sem a legjobb, hisz már 1200p-s meg mindenféle tabletek vannak 7"-es kategóriban is, de a Wayteq-nél így is jóval jobb.


Másik, hogy jobb szoftveresen. Ezt lehet tovább bontani még 3-4 részre, amik közül az egyik az, hogy újabb Android van rajta. Másik az, hogy jövőben is újabb Android lesz rajta, mert Nexusként elsőként frissítik, míg akármilyen más gyártónál hónapokat kell várni a frissítésre, ha gyorsak. Ha lassúak, akkor vagy egy év is lehet, mire kijön a frissítés. Harmadik, hogy tovább is lesz támogatva. Negyedik, bár ez kevesebb embert érint, hogy a fejlesztők is jobban támogatják a Nexust. Ezzel a custom romokra, meg mindenféle módosításra gondolok.


Viszont meg kell említenem valamit, ami elég fontos, ha főleg játékok miatt vennél tabletet: Gameloft nem igazán támogatja a Tegra 3-at, és a Nexus 7-ben is Tegra 3 van. Ez azt jelenti, hogy igazából leszarja a Tegra 3-as készülékeket. Valamelyik játékok elviselhetetlenül akadozik, pedig a hardvernek bírnia kéne, valamelyik elmegy, csak azért nem olyan tökéletesen, valamelyik megy rendesen, de grafikailag eléggé le van butítva, stb. És hiába panaszkodsz, ha Tegra 3-as készülékről van szó, nem érdeklik.


[link]


Azért van egy pár játékuk nézd meg érdekelne-e annyira valamelyik, hogy az miatt érdemes legyen Wayteq-en venned.


De nem az összes játékuk szar Tegra 3-on, én pl. próbáltam a NOVA-t, Modern Combat 4-et, Asphalt részeket, és azok tökéletesen mentek Nexus 7-en. The Amazing Spiderman-nél már nagyon kevés volt az FPS, többi címüket nem próbáltam.

2013. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!