Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet androidos tv okositot...

Lehet androidos tv okositot módositani?

Figyelt kérdés
Azzért kérdezem mert rátenném a Sony XPERIA Tablet Z tft.

2013. nov. 20. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Te most mit is akarsz ?Szaladj még egyszer neki ennek a kérdésnek mert nem értem
2013. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy lehet e ijet csinálni de az interneten fen van angolul higy kell.
2013. nov. 20. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, szerintem.
2013. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a sony XPERIA tablet z is úgy csinálták hogy egy tft fajl raktak rá egy programmal mert az a tft fálj nélkül csak egy sima android-os tablet lenne és ez androidos tv okositoval is müködne e mert egy oldalon rajta van hogy kell:

xperiafirmware.com/8-firmware/39-sony-xperia-tablet-z-sgp321

2013. nov. 20. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:

tudod mi az Androidos tv okosító ? Pl egy ilyen :

[link]

Amit te akarsz , az egy custom rom arra a bizonyos Sony tabletre.

Szerintem nézz utána a dolgoknak, mert a jelenlegi tudásoddal könnyen tönkreteheted

2013. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

én tudom csak arra az androidos tv okositora szeretném a sony xperia tablet z-t mert a sony xperia tv-nek a tft-jét nincs fen a neten de a sony xperia tablet z-jét meg igen mert csak anyit kéne csinálnom hogy:

sony xperia tablet z tft-jét letöltöm ha szükséges az android 4.2.2 is letöltöm aztán fel telepítem után tft telpíteném be dugnám a tv-be és úgy nézneki mint az xperia tv

2013. nov. 20. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Értelmesebb fogalmazd meg hogy mit akarsz mert nem értem
2013. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A sony xperia tablet z aminek 4.2.2 androidja van és ha egy sima androidos tévé okositi nak is 4.2.2 androidja van és rá telepíteném a sony xperia tablet z tft akkor a tévében a sony xperia tablet z lesz a sima android helyet.tft-töl nézneki így
2013. nov. 20. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenre csak azt telepítheted ami rá való, különben téglát csinálsz belőle, vagyis rosszabb esetben többet nem fog elindulni
2013. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor nem lenne ez jó ötlet
2013. nov. 20. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!