Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad 2-re megéri ráfrissíteni...

Ipad 2-re megéri ráfrissíteni az Ios7-et?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
iPhone 5s-en temérdek problémával találkozom, így én még nem frissítettem az iPad 3-am. Egyébként sokan panaszkodnak a teljesítményre iPhone 4s-sel, és iPad2-ben (illetve 3-ban) kb ugyanolyan teljesítményű processzor van, így ameddig nem szükséges, én biztos nem frissítek.
2013. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Ipad 3 van lefrissítve, az első két frissítésig problémás volt, de a 7.03 után már semmi.
2013. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Amúgy 5s-en milyen problémák fenn? (Épp gondolkozom az 5s, 5c és 5 között)

2013. nov. 17. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:

iPad 4-em van,frissítettem,tökéletesen fut rajta minden!

A környezetemben senkinek nem volt problémája az IOS 7-tel. Pedig van a környezetemben iPhone 4s,4,5c,5s és iPad 2 is.

2013. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ipad minit hasznalok ,a kijelzo meretet leszamitva teljesen ipad2 bele van, abszolut hibatlanul fut rajta az ios7 . Szerintem megeri
2013. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3:

Legfőbb problémám az 5s-sel, hogy oda a korábban megszokott, legendás stabilitás.

-4-5x volt "alma logós" restart különböző alkalmazásokban (pl gyári képnézegetőben) 7.0.3-mal (7.0.4-re csak tegnap frissítettem, azzal még nem volt). Ilyen alma logós restartot 5-n is láttam, kezdőképernyőn (igaz, ez sem 7.0.4-volt)...

-néhány alkalmazásnál egyszer csak elfelejt működni a kijelző orientáció változás (pl gyári képnézegető csinálta...), alkalmazás újraindítása megoldotta

-kisebb-nagyobb grafikai hibák sokasága (leginkább annyi, hogy mást animál, mint amit kéne, inkább vicces, mint bosszantó)

A telefon még nincs meg 3 hete, és kihagytam a 7.0.2-vel tapasztaltakat (annyi bugot még sosem láttam okostelefonon 1 óra alatt, pedig megfordult egy pár a kezeim között).

5 vs 5s vs 5c-hez: ha meg tudod engedni magadnak, akkor mindenképp 5s (hibákat idővel biztosan javítják, mióta megvan, kétszer frissítettem szoftvert). Nagyon gyors, kamerája is egész jó (slow-mo videókkal lehet hülyéskedni:)), TouchID jól működik, illetve ami nálam döntő volt: hardvere tényleg előretekintő.

2013. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ezek az újraindulások érdekesek.

Az 5s-nél csak az nem szimpatikus, hogy ujjlenyomat olvasós. (persze lehet csak paranoia)

2013. nov. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!