Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az ilyesmi tévéket megéri...

Az ilyesmi tévéket megéri megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos én nem engedhetek meg magamnak nagyobb kiadásokat,vagy max évekig spórolok rá...és igazából érteni sem nagyon értek ezekhez a "noname" márkákhoz.


2013. nov. 10. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"igazából érteni sem nagyon értek ezekhez a "noname" márkákhoz."


Akkor minek akarsz venni?


Vegyél ismert márkát:

[link]

2013. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor vázolom a nézeteimet:

Gondolom te sem úgy születtél,hogy értesz ezekhez a dolgokhoz.

Nyilván te is úgy tanultad ki a dolgokat,hogy kérdeztél és tudakoltál...pont mint én most.

De gondolom téged is elküldözgettek a p@csába,azért éled itt ki magad és adsz haszontalan válaszokat,hogy utána mégegyszer beleköss az emberbe a minuszolás miatt. Én egy egyszerű segítséget kértem. Egyszerű kérdést tettem fel,hogy TI(szakik)szerint jó vétel-e egy ilyen? Elhiszem,hogy rossz napod volt ma,de lassan vége. Ideje megnyugodni,vagy akkor játssz valami lövöldözőset,mert itt kár levezetni a feszültséget... :)


A további véleményeket megköszönöm szépen!

2013. nov. 10. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Akkor vázolom a nézeteimet:

Gondolom te sem úgy születtél,hogy értesz ezekhez a dolgokhoz."

-Valóban, jól látod.


"Nyilván te is úgy tanultad ki a dolgokat,hogy kérdeztél és tudakoltál...pont mint én most."

-Így van.


"De gondolom téged is elküldözgettek a p@csába,azért éled itt ki magad és adsz haszontalan válaszokat,hogy utána mégegyszer beleköss az emberbe a minuszolás miatt."

-Nem küldött éged senki sehova.

-A kutyát nem érdekli a mínuszolás, hozzászoktam hogy nem mindenki egyforma, semmi bajom se lesz attól ha a piros kézre kattintasz.


"Én egy egyszerű segítséget kértem. Egyszerű kérdést tettem fel,hogy TI(szakik)szerint jó vétel-e egy ilyen? "

-A válaszom igyekeztem egyértelműen megfogalmazni. Látom értetted, csak rosszul esett hogy nem veséztem ki, miért ne vedd meg, mikor akár olcsóbban is kapsz jobbat, ami a mellékelt linken is látható. Ráadásul nem webáruházból és körülményes garanciafeltételekkel.


"Elhiszem,hogy rossz napod volt ma,de lassan vége. Ideje megnyugodni,vagy akkor játssz valami lövöldözőset,mert itt kár levezetni a feszültséget... :)"

-Eddig nem volt rossz napom, ne rontsd el.

2013. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem állt szándékomban elrontani a napod,sőt,nem is kötekedésnek szántam amit és ahogy írtam.

Én annyira laikus vagyok,hogy nem boldogulok...ennyi. Sajnos tényleg rosszul esik az embernek az ilyen.

Off vége.

Ha megosztod velem a véleményed a televízióról,megköszönöm,ha nem,azt meg megértem!

2013. nov. 10. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyit javasolnák, ha már vásárlásra szánod magad akkor valóban "húzni" kellene pl egy márkásabb készülék felé (én tapasztalatból beszélek). Nem mintha ezek a készülékek nem volnának "jók", de hosszabb távon jobbnak tűnik. (garancia és a későbbiekben alkatrész ellátásra gondolok)
2013. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ertem. egyebkent teljesitmenyben nincsenek ezek elmaradva markas tarsaiktol? nem a nevleges adatokra gondolok hanem pl kepminoseg tenyleges mivolta. hiaba x * y felbontasu a cheng es a sony is gondolom nem ugyanolyab szep
2013. nov. 11. 16:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz így látatlanban megmondani, igazából akkor látnád ha egymás mellet lenne több készülék, amúgy "beletrafáltál" mert a márkásabb gyártók beletesznek még 1-2 képjavító áramkört amível szebb lehet a képük. Az más kérdés hogy hatásos-e. :)
2013. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TaKy99 ***** válasza:

Lehet, hogy rászánnék még 2ezer Ft-ot és inkább vennék egy noname helyett egy ismert márkát:

Ugyanazt tudja, ha nem többet ;)

[link]

2013. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom! ezek szerint mar szinte egy arban vannak o_O
2013. nov. 22. 08:05
 10/12 anonim ***** válasza:

" ezek szerint mar szinte egy arban vannak o_O"


Igen, már az első válaszban lévő link árain is látszott. Ez lett volna a cél hogy felismerhető legyen, de kellett két hét mire leesett.

2013. nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!