Steam? Miért jó a Steam? Miért éri meg ott megvásárolni egy játékot mint csak kézlileg? Miért van egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Kényelmes, nem kell a futárra várni (ha épp nincs a közelben videójáték bolt).

2. Vannak rajta olyan játékok, amik már nem kaphatók fizikai formában csak nagy nehezen, használtan.

3. Vannak csak digitálisan megjelent játékok (rengeteg indie játék).

4. Ha a fizikai adathordozód karcos lesz vagy összetörik, akkor oda a játékod. A Steamről bármikor újratelepítheted.

5. A Steam automatikusan frissít minden játékot.

6. A Steam jól működő multiplayer és közösségi környezetet biztosít.

7. Van akinek nem fontos egy doboz, mert például 100 doboz már egy egész polcot elfoglal.

2013. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Plusz gondolj bele. A legtöbb zenéd valószínűleg mp3 (kalózverzió). Miért nem fontos, hogy megvedd CD-n? Na ugyanígy vagyunk a Steam játékokkal is (csak persze fizetünk érte).
2013. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval hogy ha nekem most Steam-en meg van a Dota 2-és én azt kitörlöm vagy ujra irom a Windowsom és a Dota eltünik akkor nem kell megint leszednem csak egszerüen ujra telepitem ?
2013. nov. 16. 21:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagyha nem megveszem a játékot(Már mint Steam-en),hanem csak ugy beletelepitem a Steam-be akkor sem kell ismét letöltenem ha kitörlöm vagy ujra telepitem a gépem ha nem csak ujból telepiteni ?
2013. nov. 16. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Az újratelepítés egyenlő a letöltéssel. A Steam ezt egyszerre csinálja. Szóval nem letöltöd és utána telepíted, hanem egy folyamatban zajlik az egész. Plusz a Steam egyéb hiányzó programokat is feltelepít ha kell a játékhoz. (És a videókártya driver frissítést is rábízhatod, ha akarod).


Még egy indok:


Rendszeresen árulnak akciósan játékokat, ilyenkor jelentős kedvezmény van az árra (50 és 75 százalék általában).

De évente legalább kétszer van egy több napig tartó vásár, amikor rengeteg játékot leakcióznak és akár nagy címeket is meg lehet venni pár euróért.

2013. nov. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ingyen steam kuponok

[link]

2014. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!