Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mely boltokban szokott olyan...

Mely boltokban szokott olyan akció lenni h olcsóbban adják a megvásárolni kivánt tv-t ha leadom a régit? Hogy zajlik ez? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Van egy 100 cm-es régi hagyományos tv-nk amivel kis baleset történt, eldölt a szekrény amin volt és a tv igy valószinűleg tönkrement. Gondoltuk vennénk valami új tv-t,(vagy mikrót mert régi)de ugye az már olyan relativ könnyű meg vékony ha a mikró nem is... hogy az ember hazaviszi bkv-n. De ilyen esetben a csere akció hogy van? Mert a tv-t nem tudnánk bevinni a bkv-n... Vagy csak ugyanolyan termékre vonatkozik a mondjuk -10000 ft-os ár?
2012. nov. 28. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a -10.000Ft kedvezmény kamu csak azért reklámozzák igy,hogy ne a kukába dobd,hanem a veszélyes hulladék gyűjtőre viszik a boltok miután összegyűjtenek nagy mennyiséget.
2012. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Párom szülei igy vettek mikrót szóval tuti nem kamu.. Mondjuk ez a tv olyan hatalmas hogy az egész kukát elfoglalná,a házét:d
2012. nov. 28. 13:06
 3/9 belapus ***** válasza:

A Media Markt és a Metro szokott néha ilyen akciókat meghirdetni, sőt az előbbiben akció nélkül is átveszik.

Az elektronikai hulladék veszélyes hulladéknak számít.Nem ajánlatos csak egyszerűen a kukába tenni.

Ha akcióznak, az valószínűleg ugyanolyan termékre vonatkozik.

A Media Márkt házhoz is szállít, érdemes lenne megkérdezni,

hogy elviszik-e egyúttal a használtat?

2012. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elvileg kötelesek elvinni azt tudom.. Nemrég nyertünk egy hütőt(auchan hónap keretén belül ) és kérdezték vigyenek-e el valami műszaki terméket...

Azért mert ugye odamegek azt mondom h én -20ezerrel olcsobban elviszem a tv-t mndjuk,mert ugye ilyen akció van és amikor házhoz szállitják akkor azt mondom bocsi nincs meg a tv vagy bármilyen más termék,mert mondjuk odaadtam a nagymamának mert időközben elromlott az övéAkkor mit tud tenni velem a Media vagy bármelyik cég?

2012. nov. 28. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked kell bevinni a cuccot és ha bevitted akkor megkapod kedvezményes áron illetve kiszállítják neked.
2012. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
S ha mondjuk nincs kocsink? Hogy vigyük be a 100+cm-es tv-t? Vagy hütőt? Vagy bármi egyebet?
2012. nov. 28. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyéni probléma. Most erre mit lehet mondani? Be kell vinni ha olcsóbban akarod megkapni az új terméket.

Egyébként meg érdemes több helyen megnézni. Máshol lehet alapáron ugyan annyi mint itt a kedvezménnyel együtt.

2012. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A -10000 kamut úgy értettem,hogy kirják a tvre 120000 a kedvezménnyel a googlebe meg beirom a tv tipusát aztán kiadja 115000Ft-ért!Szóval igazából nem te jársz jól!
2012. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen jó példa erre az 576 áruház.

Beviszel használt játékot akkor azt beszámolják pár ezer Ft-ért és vehetsz belőle mást de gyakorlatilag 50%-al drágábbak mint más bolt úgyhogy csak a vevő jár rosszul.

2012. nov. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!