Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a ruteremnek az antennĂĄjĂĄ...

Ha a ruteremnek az antennĂĄjĂĄt meghosszabĂ­tom drĂłttal megtudom novelni a jel hatĂłsugarĂĄt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Ha cserélhető az antennája, akkor vehetsz hozzá nagyobb teljesítményűt (csatlakozóra figyelni!)

[link]


vagy konnektorba dugható wifi jelismétlővel (repeater) tudod erősíteni még a jelet.

[link]

[link]


esetleg veszel egy normális, nagyobb hatótávolságú/térerejű, 2-3antennás routert

[link]

2013. nov. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést telefonnal írtam ki és elég érdekes belűk vannak itt nekem a táblagépen. Nem cserélhető az antennája ezért akarnám dróttal (fel tunungolni). Egy jelerősítő árából már tudnék venni (de nem akarok) egy jobb routert. Kicsit olcsóbb megoldásra vágynék most jelen pillanatban. De persze egy idő útán úgy is lecserélem jobbra.
2013. nov. 11. 01:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell gyenge, sz.ar routert venni..., és ezért is írtam a routert is lehetőségként a végére. A drótot elfelejtheted 2,5GHznél.


Esetleg, ha van kézügyességed/kreativitásod, akkor ezt megpróbálhatod, mert nálam kiválóra nem, de közepesre feltornászta a jelet - de ez nagyban függ a helyi adottságoktól is.

[link]

De még stb.

[link]

[link]


A fostalicska telód meg nem megfelelő kódtáblát használ, max. sms-re jó...

2013. nov. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmiket kerstem kösz! A routert egy ezresér vettem újonnan, garanciával (bontatlanul) szóval így megéri az árát. Nem zavar ha barkácsolnom kell mert ez is volt a szándékom, hogy valamit a saját kezemmel dobjak összes. Nem a telefon a szar szerintem hanem a böngésző mert egyik szarabb mint a másik.
2013. nov. 11. 02:18
 5/5 thatos válasza:
Valamicskét talán javíthatsz rajta, de ehhez tudni kellene a router frekvenciáját, és egy erre hangolt antennát berhelni rá!
2013. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!