Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudok dönteni a tablettek...

Nem tudok dönteni a tablettek közül, melyik legyen? . és miért - pro és kontra?

Figyelt kérdés

Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85

Alcor Zest Q813i tablet

WayteQ xTAB-79qci tablet



2013. nov. 9. 23:25
 1/5 anonim válasza:

A prestigio-t felejtsd el! Én 2 évvel ezelőtt egy ebook olvasót rendeltem tőlük (19.990 Ft - karácsony előtti akció ), amelynek a gombjai már 3 hét múlva szétmentek, és az állítólagos csúszásmentes kivitelnek köszönhetően egyszer kicsúszott a kezemből, és a jobb szélső sarka betört. Írtam is az ügyfélszolgálatnak, hogy ez történt, erre flegmán bevágta: törésre és gombkiesésre nem terjed ki a garancia, a javíttatás költsége: 14.590 Ft + szállítás. Szóval ennyit a prestigio-ról..


Egyébként nekünk MyAudio7 tabletünk van, és tökéletesen meg vagyunk vele elégedve.. ;) Unokatesóm lányának MyAudio 8, és az is remek!!

2013. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép Estét! Szerintem az Alcor Zest legyen, mert abban a ram mérete 2 gb ( a többinél csak 1 gb), Beépített memóra 16 gb ( a többinél csak 8) Van Hátlapi kamera ( WayteQ-nél nincs) Előlapi kamerája 2 mpx-es ( Prestigion-m 0.3mpx) Hátlapi kamerája 5 mpx ( prestigio 2mpx) Valamennyivel az aksija is többet bír ( Prestigio-hoz képest + 300MaH, a WateQ-hez képes + 1000Mah) További összehasonlítások: [link]
2013. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Összehasonlítottam őket, de pár adattal nem sokra megyek, mert nem tudom hova tenni őket: A processzor típusa?, az akkumlátor kapacitása? A HDMI? OTG kábel?
2013. nov. 10. 07:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Írom már privibe :D
2013. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy az Alcor. Jobb akku, több ROM, több RAM. Rámegy a Chuwi V88-ra kiadott firmware-ek, OMA-s is, így van multiwindow. Az Alcor a Chuwi V88-nak, míg a Wayteq a Chuwi V88HD-nak felel meg.
2013. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!