Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LCD tv és számítógép összeköté...

LCD tv és számítógép összekötése HDMI-D-sub kábellel! Hogyan?

Figyelt kérdés
Adott egy asztali gép, nem mai darab és ezt a gépet szeretném összekötni egy Samsung lcd tv-vel. A videokártyáján 1 db d-sub kimenet van. Nos szereztem egy olyan kábelt, aminek az egyik vége d-sub csatlakozós a másik vége hdmi. És ötletem sincs, hogyan kellene beállítani. Laptoppal próbáltam, felismerte a tv márkáját, de kép nincs. Valaki segítsen, hogy mit kellene beállítanom. Köszönöm!

2013. nov. 9. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak egy egyszerű kábellel nem fog menni!

A D-SUB analóg jelet ad, a HDMI meg digitálist fogad(na).

Egy ilyen adapter kellene:

[link]

2013. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Elég húzós ára van, én azt hittem egyszerűen összelehet így kötni. Csak az a gond, hogy a boltban se mondták ahol a kábelt vettem, hogy kellene még hozzá egy ilyen átalakító. :S
2013. nov. 9. 08:27
 3/3 anonim ***** válasza:
ha van a gépeden dvi csatlakozoó akkor olcsón kapsz dvi- hdmi kábelt de egy új videókártya is kijön az átalakító árából
2013. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!