Szerintetek tablet vagy laptop éri meg nekem? és milyen tipus

Figyelt kérdés

-8.os vagyok jövőre középsuli.


-este youtube-ozni barátok köztöt nézni rtl most alkalmazáson


-filmet zenét hallgatni


-játszani rajta


-hordozás lehessen ide oda vinni (mondjuk mind2-t lehet)


-ugye suliban lehet füzet helyett használni szerintem.


-ár/érték arány.


-olyan jatekok hogy league of legends minecraft menjen(tableten ezeket nem lehet)


-ne merüljön le hamar.


-szép képe legyen.


-facebook ra használnám még


tabletből amit néztem az google nexus 10 16GB


laptopbol pedig [link]



#tablet #típus #laptop #na de milyet
2013. nov. 8. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Laptop, de valami normálisat vegyél, ne ilyen szart. Ha meg hurcolni akarod minden nap suliba, ne 3 kilós góliátot keress.

Akkor már inkább ez: [link]

Nem rajongok az Asus-ért, de nemrég volt nálam egy ilyen, jóféle.

2013. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mitől olyan rossz amit néztem nagyobb a kijelző több a hddés a billentyűzeten van num lock rész jobb a másik?
2013. nov. 8. 17:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem már, 2 vagy 3 USB van rajta, nem hiányzott több.

A HP mindig is szar laptopokat gyártott, csak az üzleti szériájuk jó valamire. Ha nem elég az 500 gigás vinyó, vegyél egy 2-3 terás külsőt, nem 250 gigán fog múlni. Hardveresen nagyon gyenge, még ilyen kis gépigényű játékokra sem igazán jó.

Az Asusban a proci papíron gyenge, de próbáltam, a videókártya kárpótol.

Ha meg nagyobb kell, vegyél 15.6"-ost, az még relatíve mobilis, Lenovoból jók vannak már 100 alatt is néha.

2013. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem tudnál egy linket küldeni hogy melyik az nagyon meg éri nagyon és te olyat vennék tuti 110ezerig
2013. nov. 8. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Laptop! A tablet pici és nagyon hamar lemerül. azon kívül rontja is a szemet eléggé.
2013. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"-este youtube-ozni barátok köztöt nézni rtl most alkalmazáson "


RTL most meg ilyen flash alapú videómegosztók nem mennek Androidon (de iOS-en sem), ez miatt már kilőve a tablet


Ezen kívül mindenre jó lenne kb a tablet.


"-ugye suliban lehet füzet helyett használni szerintem. "


Gondolom 8. után nem rögtön egyetemre mész, hanem középsuliba, ott meg hidd el, nem fogsz füzeten kívül semmi mást sem használni.


Amit még érdemes megemlíteni, hogy míg tabletből veszel egy fullos 7"-eset 70k-ért (2013-as Nexus 7) vagy egy fullos 10"-eset meg mondjuk 120k-ért (Nexus 10), addig egy laptop ami netezésen kívül másra is használható, mondjuk LoL és Minecraft szintű játékok közepes grafikán való futtatására, az már inkább 170k.

2013. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Auchanban nagy akciók vannak, én 94 ezerért vettem, operációs rendszer nélkül. [link]
2013. nov. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az baj baj hogy nem most lenne megvéve hanem karacsonyra kapném. szoval még odébb lessz
2013. nov. 9. 16:27
 9/11 anonim válasza:
Ha lehet akkor INTEL, és Lenovo vagy Asus esetleg Dell.
2013. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A tablet akksija jóval tovább bírja. Nekem 7000-es akksi van a Galaxy tab 2 10"-ban. Készenlét akár 3 hétig, folyamatos filmnézés pedig akár 10-13 óráig.

Laptop meg jó eséllyel 2 óra.


A cipelni akarod, akkor a 17"-os laptop pont alkalmatlan arra. Nehéz, nagy, stb...


Suliban történő használatra ennek ellenére inkább a laptopot javaslom.

2013. dec. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!