Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? A laptop vagy a tablet? és melyik miért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 12:05
 1/4 anonim válasza:
attól függ mi célra akarod hasznalni?egyebkent egy jobb minősegű tablet-nek hosszabb az üzemideje mint egy noteboké.
2013. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van mindkettő, az első pár hónapba mikor új volt még a tabletem leginkább laptopoztam, tabletet meg csak néha vettem elő, de újabban már gondolkoztam azon, hogy eladom a laptopot, mert szinte mindent meg tudok csinálni tableten. Az egyetlen ok, ami miatt nekem mindenképp szükségem van a laptopra az a letöltés, tabletre is van utorrent, de azért gépen még mindig jobb, meg az egy terás vinyóra kicsit több cucc elfér, mint egy 16 gigás tabletre. Illetve médiaszerverként is használom a gépet, amire úgy tudom egy tablet nem képes, bár nem néztem nagyon utána még ennek.


Tehát használattól függ, hogy melyik a jobb.

2013. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A laptop jobb, a tablet egy végtelenül egyszerű dolog, amivel nem sok dolgot lehet csinálni,lényegében olyan mint egy érintőképernyős mobil, amelyiknek nagy a kijelzője.

Semmilyen produktív dolgot nem lehet vele megcsinálni, a legtöbb tablet már egy pdf filetól is letérdel

2013. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát a családé lenne és főleg netezésre(facebook,skype stb.) használnánk meg tesóm játékokra :) csak nem tudjuk hogy melyik lenne értékesebb
2013. nov. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!