Megéri PS Vitát venni?

Figyelt kérdés
Megéri PS Vitát venni vagy már nem? Lehet rá játékokat tölteni ingyen? Vagy inkább megéri PSP-t venni? Már rendesen vannak rá játékok (pl.:Fifa 14,GTA)?

2013. nov. 4. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy megéri-e vagy nem dönsd el te...

Vitát még nem törték fel tudtommal szal nincs ingyen game


Pspre ugye van törés +rakat game van rá fifa 14 meg 2db gta +1 gta ami 1 fos XD

--------------------------

Vita rohadt drága annyiból már kijön 1 használt ps3

2013. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és akkor jobban megéri psp-t venni? de arra még egy ideig lesz játék?
2013. nov. 5. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:

pspre usa már rég nem csinál játékokat...

Esetleg 1-2 japán gamet lefordít más t nem nagyon...


Japánba még jönnek a gamek legtöbb csak visual novel


Sztem megéri psp-t venni mivel van rá 1 rakat játék amivel biztos nem játszottál még

2013. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2013. nov. 6. 18:02
 5/10 anonim válasza:
Én pont 1 hete vettem PS Vitát. Hát ha csak otthoni használatra kell, nem utazol akkor ne, ismétlem NE VEDD MEG! Csak ha utazol. Játékokat lehet rá ingyen eltölteni igen. ha érdekel nekem van is egy eladó PS vitám 16GB memóriakártyával, zsírúj. 4 játékkal.:)
2013. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát nekem kéne,csak sajnkos karácsonyra kapném :/ nekem csk egy ilyen rgi szar telóm vn és azért kéne Vita mett azon vn érintőképernyő és tok rajta netezni,de akkor lehet rá letölteni Játékokat?
2013. nov. 6. 18:38
 7/10 anonim válasza:
Az appstoreban mindíg találsz 1-2 ingyenes játékot sőt, még néhány teljes játék demóját is eltöltheted.:) Ha úton vagy és unatkozol biztos, hogy ez a legjobb megoldás ellene.:D
2013. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ÉS ilyen Jobb játékokat nem tudnék letölteni (mert gondolom azok amig ingyenesek nem valmi jók)
2013. nov. 6. 18:48
 9/10 anonim válasza:
Hát azt nem..:S
2013. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én eladok neked egyet ha érdekel.
2014. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!