Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja lehet a tabletemnek...

Mi baja lehet a tabletemnek és hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Behelyeztem a telefonom memória kártyáját a tabletembe, felismerte. Elkezdtem rajta zenét hallgatni. Még egy zene se ment le, amikor felakartam oldani, de lefagyott, semmit sm lehett vele csinálni. Kb negy órát vártam, de még mindig le volt fagyva, így a bekapcsológomb hosszú lenyomásával kikapcsoltam. Azóta, ha mepróbálom bekapcsolni, megjelenik a képernyőn az android jele fekete háttéren, és ennyi. Semmi mást nem csinál. A számítógép nem ismeri fel, ha csatlakoztatom hozzá, nem érzékel semmit. A tablet típusa Dps dual 7.

2013. nov. 2. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Factory Reset?

!!!Töröl MINDENT a tabletről!!!

2013. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam többször is. Törölni meg nem tudom, mert nem csatlakozik a számítógéphez.
2013. nov. 2. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Garanciális még?
2013. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csorbinátor válasza:
Nekem is ilyen volt a Huawei Ascend G300-asommal, kivettem a memk-t és úgy bekapcsolt. Nem tudom, hogy nálad menne-e, de szerintem egy próbát megér.
2013. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A factory reset töröl mindent, nem neked kell törölni! Most tisztában vagy azzal, mi a factory reset vagy sem? Ha igen, akkor bocs a kételkedésem miatt, ha nem, akkor meg ne válaszoljunk olyanra is igennel, amivel tisztában sem vagyunk. Csak azért, mert ha tisztában lennél vele, akkor válasznak egy kicsit fura ez így... de lehet csak én nem tudom kivenni ebből, hogy valóban arról beszélsz, amit az 1. javasolt.

Kikapcsolt állapotban nyomd le a bekapcsoló és a hangerő fel gombot egyszerre, várj, míg bekapcsol, utána elengedheted. Betölt a recovery menü, itt a hangerő gombokkal tudsz navigálni, menj a factory reset menüpontra a hangerő gombbal, majd nyomd le röviden a bekapcsoló gombot, kér megerősítést, add meg szintén bekapcsoló gombbal, majd várj, míg lefut a folyamat. Valszeg csak kikapcsol utána a tablet, bekapcsolni neked kell. Ha van gar. akkor tényleg vidd szervizbe (mivel dps, számíts 1 hónapra), ha nincs, akkor próbálkozz ezzel amit írtam, de mindenekelőtt, tényleg azzal próbálkozz, hogy kiveszed a kártyát, s úgy kapcsolod be.

2013. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!