Ma vettem egy tabletet és most nem kapcsol be, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Most fel tettem tölteni, negyed órával előbb még simán működött. De most hogy felraktam tölteni egyet villanva kihozta a töltőt majd utána semmi, fekete kép. 22.000 forintér vettem az Euronicsba, Vega D7124. ( [link] )Nem is nyomkodtam olyan sokat, amiket meg letöltöttem rá Instagram, Tumblr, Pou, Ask.fm, We Heart It , ezektől lehet valami baja?

2013. okt. 28. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyári hiba. Garancia ugye van rá, talán megcsinálják ingyen.
2013. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen noname sz#r ilyen... nem bántásból mondom de ezekkel mindenki csak vergődik... jó tanulópénz volt ez most neked
2013. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az olcsó tabletek sajnos ilyenek. A drágábbak 3G modemmel, amelyeket a mobilszolgáltatók árulnak, sokkal jobbak (drágábbak is). Ez egy nagyon gyenge kinai gagyi tablet, vagy csak a töltője az.
2013. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért már sokkal jobbat tudtál volna venni :

[link]

Vidd vissza, kérd vissza az árát , és vegyél egy ilyet

2013. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!