Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri még ps3 vagy Xbox 360...

Megéri még ps3 vagy Xbox 360 venni?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor Melyiket vennéd, hol és milyen csomagban.

Meddig lesznek még támogatva, gyártva rá a játék.

Nem elavult az új konzolok miatt. Vagy Megéri a gamer gép.

előre is köszönöm.



2013. okt. 27. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálj ezektől újabb konzolt venni,ha tudsz.
2013. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem értem minek ilyen kérdést feltenni...

Több ezer xbox vs ps3 van az oldalon

És legalább 40 "megéri e még" kérdés....

-----------------------

Röviden:

Ha tudsz várni ps4 ha nem ps3...2016ig jönnek a gamek...


Ha hackelni akarod akkor ps3 használtan 2000-res slim ha nem akkor 500gb gta5 super slim csomag 75e ért...


Ha gamergép vs ps3 akkor inkább gamer gép

Ha gamergép vs ps4 akkor inkább ps4...

2013. okt. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel mert azok a kérdések már régiek és most már nme biztos, hogy ugyanaz a helyzet mint akkor.

De köszi a válaszodat.

2013. okt. 28. 10:26
 4/14 anonim ***** válasza:
manapság hogy jönnek ki az uj játékok(cod:Ghosts, BF4, AC4....) elgondolkodik az ember hogy inkább a konzol éri meg mivel egy gépet fejleszteni kell és lehet...sőt szinte biztos hogy előbb utóbb drágábban jön ki mint egy ps3 vagy egy xbox. szerintem a ps3 erősebb bár az xboxnak több a ramja és elviszi a másolt játékot is.
2013. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ps3-at is fel lehet törni szal ez már nem érv xbox mellet hogy viszi a copy-t
2013. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én is azért gondolkodtam a konzolban mert ha megnézzük 200k felett kell egy gép ami 2 évig elmegy fejlesztés nélkül.

A konzolt meg 65k körül meglehet venni a többi pénzből meg veszem a játékokat. Meg egy komolyabb gamer gép több áramot is fogyaszt ami hosszabb távon már jelentősebb szerintem.

Na de még egy milyen tv vagy egy full hd monitor kell hozzá ha lehet ne nagyon drágát linkeljetek pl.

Az eddigiekért meg megy a zöld.

2013. okt. 29. 14:06
 7/14 anonim ***** válasza:

M1 hogy monitor vagy tv de legalább 720p-t tudja.

[esetleg ha több pénzed van akkor 1080p]

2013. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
még 2016 ig támogatott lesz a ps3? :OO nebassz :DD én most vettem 500gb super slim et Diablo III al (gta 5 nem jön be) és semmi bajom vele :D szerintem megéri venni. ps meg várhat míg kijön belőle a slim/super slim.. addigra olcsóbb is lesz :DD viszont nekem nincs HDMI a tv be de így is egész jó :D
2013. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen 2016-ig támogatva lesznek szal nyugi és van rá több száz játék amit gond nélkül tolhatsz.

Kezdve a legelső játéktól a Resistance 1-töl/Halo 3-tól a BF 4-ig bezárólag v mit adtak ki mostanság.

Ja és a 360-t könnyebb törni de a ps3-ra több jobb exclusive van.


Persze ha nem vagy se God of War se KZ, se Uncharted fan mint én akkor mindegy.

A 360 törését kb 5-7-böl megyolgyák neked de a ps3 törése macerés azt inkább felejtsd el oda csak eredeti címeket tudsz nyomni.

Továbbá multizni VPN-el tudsz tört játékkal de azt pc-n 360-n ps3-n is megteheted.


Tessék itt egy szolgáltató elég olcsó is.

[link]

De ha nem akarsz multizni tört gépről akkor mind 1.


Ja és a gamer pc nincs rá csomó exclusive ami az előző ketöre van elemben minden ami van pc-re kijön rájuk kivéve stratégiát.

És átlagba 4 évente vehetsz újat szerintem nem éri meg.

Bár a pc fanok azt mondják h ingyen van rá játék.

Ja 3 évig aztán vehetsz új gépet.


Mig a 360-re letöltesz v mit te 400 ft a dvd darabja nagy tételbe meg kb 80. Megírod és van x y játékod amit akarsz ingyen :) Régit újat tök 8, mind elfut.


A többit döntsd el te.

2013. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A 360 törését kb 5-7-böl megyolgyák neked de a ps3 törése macerés azt inkább felejtsd el oda csak eredeti címeket tudsz nyomni."


Minek kell ilyen hülyeségeket írni?

OMG OLYAN BONYOLULT HOGY NINCS IS MI? -_-

10e azt kész is....

2013. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!