Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri még Xbox 360-at venni?

Megéri még Xbox 360-at venni?

Figyelt kérdés
Nem most hanem majd, Karácsony, Húsvét környékén. Én a fekete fajtára gondoltam(úgy tudom elite). Ilyen játékokra gondoltam, mint pl GTA V, Battlefield 3(talán 4). Vinné ezeket?
2013. szept. 26. 17:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy két dolog kimaradt. Játékok pl: Red Dead Redemption, Gta sorozat, Battlefield sorozat, és ha tudtok még írjatok játékokat légyszíves :).
2013. szept. 26. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a GTA csak úgy fut el rajta, ha plusz memóriát veszel bele (legalábbis az V. esetében). Amúgy szerintem elmennek rajta.
2013. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remek! Köszi. Kaptál egy zöld pacsit :)
2013. szept. 26. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Megéri,sok jó játék van rá ha lehet minél nagyobb HDD-vel vedd hogy fel tudd telepíteni a játékokat,így kíméled az olvasót,halkabb lesz a gép,és gyorsabbak a betöltések.


Ezeket nem szabad kihagyni.


Fallout 3 GOTY

Fallout New Vegas Ultimate Edition

Skyrim Legendary Edition

Mass Effect 1,2,3

Dead Space 1,2,3

Borderlands 1,2

Dishonored

Witcher 2


Nézz róluk gameplay-t vagy inkább "walktrough"-ot ott jobban látod milyenek a játékok.

2013. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úúú. Köszi. Unokatesóm, is ajánlott még sok jó játékot :) Már alig várom, hogy meglegyen. Köszi
2013. szept. 27. 14:35
 6/6 ezakarim válasza:
Megéri én most vettem Karácsony előtt és egész jó! sok jó játék van rá...megéri!
2014. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!