Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik táblagép amibe lehet...

Létezik táblagép amibe lehet tenni SIM kártyát?

Figyelt kérdés

Valószínű nem lesz sokáig kábeles internet, költözés miatt, nincs kiépítve sajnos. Műholdas drága, mobil internetet próbáltam az ratyi. Érdekes mód a telefonomon szinte mindig működik és nem dob le... Na szóval jó ideig nem lesz net, arra gondoltam kéne venni olyan táblagépet (30 cm-set kb) amit össze lehetne kötni a telefonnal, úgy, hogy ne csak adatátvitel céljából, hanem, hogy net is legyen rajta. VAgy beletenni SIM kártyát.

Előre is köszi a segítséget.



2013. okt. 18. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Van a wifi only, meg a sim es. Keress rá a nyeten a megfelelő márkára és nézd meg a specifikációt.
2013. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fckyes válasza:

Samsung galaxy tab 2(7.0) gt 3100 wifi+sim

Nekem is ez van, és nagyon fa$za!

2013. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Samsung N8020
2013. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Samsung N8020 azt 120 fölött adta be, hát sajna ez nem fér bele. Még a 60 sem. Ha ennél olcsóbb nincs akkor marad az okosteló vagy veszek használtan egy lap-topot.
2013. okt. 19. 20:10
 5/9 anonim válasza:

Azt nem mondtad, hogy milyen árban legyen. Egyébként ha van a közelben media markt, ott tudnak segíteni, rengetegféle van.Nekem ez a fajta samsung tetszik fehérben :) Sajnos még spórolhatok egy ideig...

[link]

2013. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, ha lenne 120-am nem is írtam volna ki a kérdést. Akkor nem lenne nehéz találni egy faca gépet. :)
2013. okt. 21. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 ft-ért 2 éves szerződéssel május óta van Samsung Galaxy Tab2 7.0 3G-s tabletem. Wifivel is használható. Vodafone árulja. 10 GB-s hipernetet adtak hozzá. Nekem se volt pénzem.
2013. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és 9000 ft havonta az előfizetés.
2013. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Asus Fonepad jó választás lehet.
2013. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!