Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Toshiba laptopokról vélemény?

Toshiba laptopokról vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet szeretnék. Szerintetek megéri?


2013. okt. 15. 16:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Jelenlege Asusom van, hát... 2 éves, de már sz*r az aksi, 2-szer volt szervizben, stb... Szóval lassan kipurcan. :(


Szeretnék egy olyan gépet, ami sokáig bírja! Tanuláshoz kell főleg, de szeretnék rajta könyveket, filmeket, zenéket, képeket tárolni is. Lehet, hogy ezekre a célokra tökéletesen megfelelne egy gyengébb változat is, nem tudom, nem értek hozzá, csak abban bízom, hogy ha picit többet szánok rá, akkor tovább bírja.


Tudom, hogy hülyeség, és tipikus csajos dolog, de a színéből nem engedek. Fehér kell. :D

2013. okt. 15. 16:40
 2/3 A kérdező kommentje:

-e


És lehetőleg hozzáértők tanácsára, véleményére vagyok kíváncsi! Köszi.

2013. okt. 15. 16:41
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Amennyiben nem szeretnél játszani, illetve komoly processzor-igényű programokat (Pl Photoshop) használni, akkor megfelel. A processzor sem egy extra, a grafikus chip pedig katasztrófa. Viszont a memória és a merevlemez egészen nagy, tehát "lenne hova pakolni".


Egyébként nekem eddig 3 Toshiba laptopom volt, gondom nem adódott sosem, teljesen meg voltam elégedve velük, bár ha játékra használod (ami eleve butaság laptop esetén, és te amúgy is tanulásra használnád), akkor eléggé problémás a túlmelegedés.


Ez ennyiért arra, amiket írtál, tökéletes. És fehér :)

2013. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!