Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 kérdések? (Kérdésed túl...

Ps3 kérdések? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a Ps3-al kapcsolatban, mivel nekem csak ps1-em volt azóta számítógéppen játszok csak ,de most karácsonra majd szeretnék egy Ps3-at. Viszont nem nagyon értek pár dolgot.Szóval lenne pár hülye kérdésem.


-Találtam 12 Gb-set ami olcsó is. Itt már nem úgy van h berakod a cd-t és játszol hanem telepíteni kell és 12 Gb áll a rendelkezésedre? Az elég minden Ps3-as játéknak?


-Minden Tv-vel kompatibilis?


-Játékokat ki lehet rá írni?


-A 12 Gb-s Ps3 annyit tud mint egy 500Gb-s csak egyszerre több hely áll a rendelekzésedre?


-Lehet valahol vásárolni részletre is?


2013. okt. 14. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem elég mind1-ikhez szerintem max 1-3-nek elég


igen minden tv-vel kompatibilis


igen kilehet rá írni, de csak akkor futtatja, ha megbabrálod


igen annyit, csak 12 gb az semmi


biztos lehet

2013. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Az az 1-3 az egyszerre rajta lévő játékok? Tehát mindegyik játékot rá bírnám rakni úgy h egyet kijátszok aztán másikat teszek rá?

2013. okt. 14. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!