Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit kell csinálni a gta 5 ben?

Gamer0 kérdése:

Mit kell csinálni a gta 5 ben?

Figyelt kérdés
a 3 madik rabláshoz mindent meg vettem maszkot stb de utána ha be szállok egy kocsiba ezt írja ki this vehicle can be used as a gateway vehicle.Hide is in a discreet location . select the mark gateway location option when phoning michel ez mit jelent és mit kell csinálni?

2013. okt. 12. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
én pl egy olyan terepjárót használtam amit kicsit felpáncéloztam (lopott autó) és 'elrejtettem' egy elhagyatott helyre....ha már jó a hely akk a játék jelezni fog és akkor kell hivnod michaelt.....én pl a várostól északra (de nem túl messze) egy olyan helyre raktam ami relative messze van az aszfaltos utaktól, egy domb tetejére :D
2013. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha ezt írja ki, akkor az adott kocsit használhatod arra, hogy rablás után meglépj vele. Ezért kell elrejteni valahol (valami elérhető, de ne túl forgalmas helyen, pl. felüljáró alatt, ahol nincs út, vagy ilyesmi), majd felhívod Michaelt és lesz egy opció, hogy elmondod neki a kocsi helyét, hova rejtetted.
2013. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!