Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elakadtam GTA 5 ben. Valami...

Elakadtam GTA 5 ben. Valami gateway es cuccot irogat ki egyfolytaban. Mit kell csinalni? 33 % nal jarok

Figyelt kérdés
Kuldeteseim is csak kerdo jelek vannak
2013. okt. 9. 18:33
 1/1 anonim válasza:
Egy nagyobb rablás előtt állsz, gondolom, amihez már majdnem minden előkészület megvan. Akkor valószínűleg az getaway akar lenni, hogy szerezned kell egy menekülő kocsit, amivel a rablás után lelépsz. Ezt úgy teheted meg, hogy szerzel egy hétköznapi autót (amit valakitől elloptál, de nem a főszereplők tulajdona), majd ekkor valószínűleg megint kiírja azt a getawayes cuccot (akkor megemlít valakit, akit majd fel kell hívnod), ekkor keresel valami eldugott helyet (sikátor, félreeső épület udvara, híd alatti, de nem forgalmas hely, stb.), majd elhívod, akit fel kell, és a mark getaway location opciót választod. Ezzel le van ez is tudva, valószínűleg már csak a rablás lesz hátra. A kérdőjelek pedig szerintem bónusz küldetések, nyugodtan csináld meg azokat is. (Amúgy se konzolom, se GTA 5-öm, csak megnéztem egy végigjátszást, azért sejtem, hogy ez lehet a köv. lépés).
2013. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!