Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek? Ipad 3 vagy egy...

Mit vegyek? Ipad 3 vagy egy androidos tablet?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok legfőképpen tanulásra kellene szinte minden anyag online van,és sokkal kényelmesebb mint egy laptop

Emellett filmezés,netezés

Melyiket ajánlanátok?



2013. okt. 10. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ipad 4-em van, maximálisan meg vagyok elégedve vele, most váltottam androidról egyedül a torrentezés hiányzik. Ios-ra sokkal profibb alkalmazások vannak ( 14 éves vagyok, középsulira vettem az ipadomat ), rengetegszer segített olyan dolgokban, amire a droid nem nagyon képes. Valószínűleg az android is tud olyanokat, amiket az ios nem, de sokkal kifinomultabb, gyorsabb, stabilabb az ios, tanév közben egy tablet nem teheti meg hogy elromlik, márpedig az android sokkal hamarabb elromlik. Persze az xperia tablet z vagy hasonló, jó minőségű készülék egy-két, sőt talán három évig is bírja, de az tény, hogy az ios tartósabb. A helyedben az ios-t választanám, viszont meg kéne próbálnod beszerezni egy ipad 4-et, a sajátomat 135000-ért vettem 32 gigás kivitelben a gsmplaza.hu-ról. Ha érdekelnek tanulással kapcsolatos appok, akkor szólj és szívesen leírom hogy nekem mi vált be.
2013. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki ipad4-et fogok venni:)

Leírnád akkor légyszi neked milyen appok váltak be?

2013. okt. 11. 11:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha iPadet veszel, akkor nézz fel az Apple boltokba, most akciósan 20-25e-el olcsóbban vannak az iPad-ek.
2013. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Educreations, homework planner, notability, ispreadsheet, myclasstable, myscript calculator, evernote, penultimate, textilus, classinmotion, nyelvtanuláshoz pedig mr. Phrasebook ( több nyelven is van ), google fordító, valamint ingyenes könyv volt a 25 language phrasebook.
2013. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Játékok is érdekelnek?
2013. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egy ipad4 boldog tulaja lettem:D

Játékok egyenlőre nem érdekelnek

Egy jó fájlkezelőt,meg egy youtubes appot viszont mondhatnátok ami full HD vidiket is lejátszik

Meg a billentyűzetet hogyan lehet testre szabni?

2013. okt. 12. 00:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Fájlkezelőnek az ifile browser-t használom, de lehet hogy van jobb is.
2013. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most találtam egy nagyon jó filekezelőt: filemaster - file manager & downloader. Próbáld még ki az OnLive desktop-ot, ingyen használhatod a full pc-s word, excel és powerpoint-ot.
2013. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A billentyűzetet azt kb sehogy. Melyik rendszer van rajta?
2013. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most frissítettem 7.0.2re
2013. okt. 12. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!