Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha digitális formában vettem...

Ha digitális formában vettem néhány játékot xBox-on, hogyan tudom azt továbbadni?

Figyelt kérdés
Értem én ezt úgy, hogy pl. megvettem a GTA IV-et, Just Dance, Dance Central stb. játékokat bankkártyán keresztül és letöltöttem a vinyóra. Tovább tudom adni, úgy a játékokat, úgy hogy az adataimat törlöm (bankkártya, név stb)?

2013. okt. 1. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom de azt igen hogy a ps3nak semmi köze hozzá
2013. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt hittem hogy a PS3-nak nincsen online digitális boltja, és nem úgyanúgy lehet rajta vásárolni, stb.. az én k**va anyámat :(
2013. okt. 1. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
és szerinted ugyan az mint boxon? xboxon is psn van?
2013. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TaKy99 ***** válasza:

Persze, a Sony-nak is van digitális boltja, de semmi köze a Microsofthoz. Így az XBOX szempontjából nem releváns, hogy a PSN Store-ban vásárolt digitális játékokat nem lehet továbbértékesíteni.

Pontosabban egy lehetőség van, hogy törlöd a PSN accountodhoz kapcsolódó bankkártya adatokat és a hozzárendelt Playstation eszközöket és magát az accountot értékesíted.

Bár elég faramuci helyzet. Nem tudom, ki az aki az accountot megvenné és össze vissza aktiválgatná az accok közt a rendszerét, attól függően, hogy melyik játékkal szeretne játszani. Elég kényelmetlen megoldás. Illetve még annak az esélye is fennáll, hogy a sok átaktiválás miatt bannolják az eszközt. SZVSZ senkinek nem éri meg.


Mindez azért, mert egy dig. szoftvernél nem a szoftvert veszed meg, csak a használat jogát. Az meg nem továbbértékesíthető. ;)


Természetesen, ez Xboxnál lehet teljesen másképpen is!

2013. okt. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!