Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van külömbség grafikailag a...

Phoone kérdése:

Van külömbség grafikailag a Xbox360-as és a PS3-mas Gta 5 verziók közótt?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni konzolt csak nem tudom hogy melyiken szebb a grafika. Ebben szeretnék segítséget.
2013. szept. 29. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mind kettőn ugyan olyan (ronda).
2013. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt mondjak h spec. A gta5 szebb xboxon viszont a tobbi az ps3. Ha megfogadod a tanacsom akkor ezt a generaciot mar ne vedd meg. Nagyon elavult. Azt mondjak h szepen bucsuztatta a gta 5 ezt a 2konzolt.

Szoval ink vard meg a ps4-t vagy xbox one-t azt hiszem 1honap es kijon.

Na azok mar egy gamer gep grafikajat is lenyomjak.

Nekem boxom van. Nem lattam a ps3as verziot viszont baratom (akinek ps3a van) azt mondta h szebb a boxon.

2013. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért egy rendes, teljesen játékra specializálódott Gamer PC-t aligha fognak lenyomni az új konzolok, de az első válaszolónak abban igaza van, hogy ha megteheted akkor inkább várd meg az új konzolokat ha azt akarsz.
2013. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Daniboly válasza:
Az x-box nak jobb viszont álitólag x-boxon több a bug a játékokba.én azt mondom vegyél egy számítógépet.
2013. szept. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Daniboly válasza:
Egy erős gépet ami elviszi a játékokat
2013. szept. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Xbox360-on szebb egy hajszállal a játék,saját szememmel láttam mivel mindkét konzollal rendelkezem a haver áthozta az ő PS3-as GTA5-jét úgy néztük meg mindketten.

A játék élményt ez nem befolyásolja szerintem.

A next-gen gépekkel várnék a helyedben,mert nem tudni milyen kezdeti hibáik lesznek,( Xbox360 3LED,PS3 sárga LED)érdemes 1 évet várni,addigra,ha van kiderülnek a hibáik + orvosolják,és az áruk is lejjebb megy valamelyest.

Amúgy az Xbox360 és a PS3 is 2016-ig támogatott marad.

2013. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most szólok ,hogy xbox one-ra és ps4-re nem fog megjelenni a gta V szóval ha azzal szeretnél játszani, vagy xbox 360 vagy ps3 vagy vársz még egy jó félévet, hogy kijöjjön pc-re.
2013. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pc-re késöbb jön ki mint xbox one-ra es ps4-re. Azért is gondolkoztak, hogy kiadjak-e egyaltalan, mert a konzolokra fejlesztik. jobban megeri nekik mint h par ezren megveszik es par millioan meg letoltik pc-re. Szoval a konzolokra hamarabb jon ki és arrol mar beszeltek is. A pc-rol meg szo nem esett.
2013. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NEM FOG KIJÖNNI XBOX ONERA ÉS PS4-RE!!
2013. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
xd a sok hülye irta az okosságait h nem jön ki xbox one-ra es ps4-re na és hat csak nem bejelntettek. jahj de imadom amikor igazam van
2014. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!