Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan működik az Xlink Kai...

Hogyan működik az Xlink Kai Xboxhoz? (Ne küldjetek linket)

Figyelt kérdés
Ugy hallottam hogy ezzel a programmal lehet multizni flashelt / chipelt xboxon, de nem tudom hogy lehet feltelepíteni, mert butított verziós leírást nem találtam sehol... Vagy esetleg ha már fel van telepítve hogy lehet használni hogy azzal multizzak?

2013. szept. 22. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, esetleg megindokolnád hogy miért?
2013. szept. 22. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert tolvaj patkányok nem multiznak.
2013. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Huh... most magamba néztem és beláttam hogy szánalmas az életem ezért öngyilkos leszek...


Mellesleg szerintem az a "tolvaj patkány" aki ellop egy Xbox-ot és lop hozzá játékokat, nem az aki megveszi az xbox-ot és nem akar hozzá 10.000Ft-ért játékokat venni... Mert esetleg nem telik neki rá...


Lehet hogy te megteheted mert olyan hű de szupi gazdag vagy, de nem mindenki olyan mint te... Szóval szeretnék multizni annak ellenére hogy másolt játékokat veszek szóval ezek után szívesebben örülnék a komoly és nem szánalmas válaszoknak! Mellesleg ment a piros, de mire is számítottál :P

2013. szept. 23. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem.

Aki X+Y-t lop az tolvaj.

Aki csak Y-t az nem, az csak szegény sajnálni való kicsifiú, akivel kicseszett az élet, ez csak megélhetési játéklopás... :(

Szegénykém... :(

2013. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig te vagy az? xd Gondolom szoktál zenéket, videókat, játékokat letölteni... Ugyanolyan tolvaj vagy ha csak egy fájlt is letöltesz a gépedre!
2013. szept. 23. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!