Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha kijön az XBOX One és a...

Ha kijön az XBOX One és a PS4, akkor nyilván lemegy az ára a 360 és a PS3-nak is, ebből kifolyólag melyiket érné meg megvásárolni?

Figyelt kérdés
Ha lemegy az áruk, melyiket érné meg megvenni? Hátránynak veszem a 360-nál hogy fizetni kell a multiért, de viszont többet hallottam már hogy jobb mint a PS3. Melyiket ajánljátok olyannak, aki nem szeretne sokat költeni rá, mégis szeretne játszani az újabb játékokon? (multi is)

2013. szept. 20. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Amelyik az ismerősöknek,barátoknak is van hogy tudjatok együtt multizni.

Nekem mindkét konzol van (Xbox360,PS3).

Az Xbox360 multija 1évre 10.000Ft (az napi 30Ft) és a Live jobb mint a PSN már ha csak a "chat" funkciót nézzük + kapsz hozzá normális "fülest" ami játékra nagyon megfelel van privát "chat" "cross game chat" és te választod ki hogy kikkel beszélsz (nem úgy mint a PS-nél hogy 20 ember beszél egyszerre szerintem ez elég gáz,hogy 6 év alatt nem tudták normálisan megoldani ezt a dolgot).

Az Xbox360-nál a netes böngészőtől kezdve minden működik "az Xbox client" mindent megkeres és felkínál nem kell neked keresgélned.

A PS3 multija ingyenes bár gyengébb is mint az Xbox-é a PSN+ra előfizetsz játszhatsz egy csomó játékkal,igaz csak addig amíg a befizetett összeg tart,havi 3 játék viszont ingyen tölthető (az Xbox Live-nál csak 2db).

A Live méltán érdemelte ki a nevét valóban "él" és stabil.

Egyik géppel sem jársz rosszul,szerintem már csak az exclusive game-k a mérvadóak, nézd meg a felhozatalt mindkét gépre,és utána döntsd el melyiket veszed,bár a multiplatform játékok még mindig egy hangyányit szebbek az Xbox360-on.

2013. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

'exclusive game'


Az mit takar pontosan? :) Azt tudom mit jelent. De itt mire értetted? Azok a játékok amiket kapsz ha veszel egy konzolt? Pl. ha veszel egy XBOX 360-t és adnak hozzá egy FIFA13 -at?

2013. szept. 21. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:

"exclusive" ez azt jelenti hogy csak ps3-ra vagy csak xboxra jött ki a játék.


Hát hagy törjem le a kedved kicsit ne várj nagyon nagy esést... 50e alá szerintem nem nagyon fognak menni (legjobb modellek) Veszteségesen nem adhatják el pl nézd meg a psp-t még mindig 25ezer és már nem ér 10ezret se...


ps3 vagy xbox... hááát attól függ

Ps3ra 100x jobb exkluzívok vannak, de olyan 2012 ig szebbek a multiplatformos játékok xboxon-on. (ma már nem... néhányan még mindig mondják h jobb (xboxfanok).


Ha törni akarod akkor mind a 2 konzol törhető.

Multi ugye ps3-on ingyenes még boxon fizetni kell

2013. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na akkor melyik? :)



Ui.: Linkelnétek olyan oldalakat ahol megtudnám nézni hogy melyikre milyen exclusive játékok vannak?

Én az XBOX-nak a Halo, Forza-ját nagyon csípem.. De nem tudom mik vannak PS3-ra.

2013. szept. 21. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni az Xbox360 exclusive gamek-et.


[link]



Itt pedig a PS3-as lista.


[link]

2013. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Nem a legjobb ez a wikipedias link, minden kis szar játékot felsorolnak, kérdező úgy sem hallott még a tizedéről sem, nem mond valami sokat.


#4


PS3-ra a legnagyobb címek:

- The Last of Us

- God of War

- Uncharted

- Killzone

- Heavy Rain

- Beyond: Two Souls

- Infamous

- Gran Turismo

- Metal Gear Solid 4

- Journy

- LittleBigPlanet

- Demon's Soul

- millió JRPG játék

- millió PS2-ről HD-ba átkonvertált játék (ICO & Shadow of the Colossus, Jak & Daxter Trilogy, Sly Trilogy, God of War 1-2, stb)


Ami feltűnhet, hogy sokkal hosszabb a lista, mint az Xbox esetén (ahol így néz ki a lista: Halo, Gears of War, Forza). PS3 exkluzívok terén legyőzhetetlen, multiplatform játékok meg ugyanazok (legalábbis az utóbbi 2-3 évben, előtte azért grafikailag volt különbség, boxra jobban néztek ki), pont ez miatt PS3-at venném a helyedben.

Illetve az ingyen multi, ha meg előfizetsz PS+ra akkor ingyen játékok is a PS3 felé billentik a mérleget.

2013. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az XBOX-nak a Forza, és a Halo ami nagyon-nagyon tetszik! Nem tudom még hogy melyiket kellene választanom.. Igazából, nagyrészt akkor derül ki, hogy ha kijöttek az új konzolok, és melyiknek az ára hogy fog mozogni pár hónap után.
2013. szept. 21. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!