Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a laptopom-nak?

Mi lehet a baja a laptopom-nak?

Figyelt kérdés
kb 2 hete vittem el szerelőhöz, mert előtte 2szer bejött rajta a kék halál. azt mondták hogy újra kell telepíteni a gépet mert vírusos. most visszakaptam a gépet használom 1 hete mivel ugye ujratelepítették nem volt rajta semmi szóval rátettem a google earth-t iTunes-t és a skype-ot. van rajta új vírusirtó . és használtam erre egyszercsak ujra kékhalál és leállt majd 1 perc mulva ujraindult. most működik de ugyanez volt a multkor is .

2013. szept. 15. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

"2szer bejött rajta a kék halál. azt mondták hogy újra kell telepíteni a gépet mert vírusos. "


Csak kicsit vettek hülyére.

2013. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2szer bejött rajta a kékhalál , és mivel a vírusirtó már lejárt volt ujratelepítették a rendszer és tettek rá vírusirtót..(igy megfelel b+?! )
2013. szept. 15. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Látom a ba.zmegolás megy, de a gondolkodás nem. Ennyi IQ-val meg sem lepődöm, hogy hülyére vettek.

Esetleg keress logikai kapcsolatot aközött, hogy "új vírusirtóval" is ugyanúgy dobálja a kékhalált...

2013. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudtommal ez az oldal azért van hogy meg lehessen kérdezni ha vki nme tud vmit. nem tudom hogy te hány éves vagy és milyen képzettségeid vannak de az IQ minősítések az óvodában divatok.... de ezek szerint biztos jártas vagy arrafele.
2013. szept. 15. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első arra próbált utalni, hogy a kékhalál jellemzően hardverhibát jelez, a szerelő meg ezt leszarta, mert az munkás dolog, de csinált valami egyszerűt, amiért pénzt kérhet.

Valahol van egy beállítás (guglizzad ki, a franc se emlékszik már rá) hogy a kékhalál képernyőt tovább megtartsa és le tudod olvasni a hibakódot és a neten található listákból kikeresheted.

2013. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom azért van, aki szeret gondolkodni is, nem csak óvodás módjára megsértődni :)

Pontosan ezért írtam, hogy alaposan hülyére vették a kérdezőt.

2013. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!