Érdemes PS3at venni?

Figyelt kérdés
Találtam amazonon ps3 500g + gta5öt csekély 180 juroért ? a pénz nem számit, de sztetek jo játék ? már rég játszottam akármivel , csak a munka... ezért gondoltam

#PS3 #PlayStation #gta5.konzol
2013. szept. 11. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:

gta5???

Ez újonnan vagy használtan? [csak mert tudtommal gta5 még nem jelent meg]


Ha tuti hely és tényleg igaz akkor megéri

2013. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amazon nettóba tünteti fel az árakat (vagy bruttóba? A lényeg, hogy abba még nincs benne az adó, mindig keverem ezeket), szóval az a 180 júró is már inkább 230, tehát 70k-nál járunk. Itthon 65k körül van az 500 gigás, GTA 5 nélkül, ami még +15k, szóval nem olyan rossz az.


#1


Még nem jelent meg, de elő lehet rendelni.


Amúgy PS3-at mindenképp megéri megvenni, mert nagyon jó játékok vannak rá.

2013. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért csodálkoztam mert ha pl használt lenne de már gta 5öt adná hozzá akkor fake :D


De ha mondjuk x-naptól lehet rendelni amikor megjelenik a gta akkor nem

2013. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17én jön asszem az uj gta

és durva tévét is kell venni hozzá, vagy a nappalis tök nagy de nem egy csucsszuper is megfelel neki ? mert akkor lehet meglepem magam vele :)

2013. szept. 12. 02:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van rajta hd csatlakozó nincs gond.

Mondjuk SD-n is megy de ég és föld a különbség 480p és 720p között.

2013. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!