Psp-t vagy psp-t érdemes venni jobban?

Figyelt kérdés
rengeteget utazok és szeretek konzolokon játszani de még sosem volt kézi konzolom és nagyon szeretnék eggyett persze olyat amerre több és élvezetesebb játékot gyártottak a grafika kevésbé számit viszont a játék élmény az nagyon,ezekre melyik alkalmas a psp vagy a ps vita??

2013. szept. 10. 17:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
A kérdést el írtad m1.Hát ez attól függ,hogy meg szeretnéd venni a játékokat vagy csak le szeretnéd tölteni és csak játszok.Ha igen akkor psp mert azt már flashelték és a vitát nem de a vitának a grafikája jobb és a psp már egy kihaló konzol
2013. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Télleg elirtam bocs xD

és szerinted a ps vita kb mikor lesz kihaló konzol??

2013. szept. 10. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
PS Vita-t még nagyon nyomja a Sony, pár évig lesz rá játék azért szép számmal. Pláne most, hogy csökkentik az árakat, jön új PS Vita model, a memókártyák ára is majdnem felére csökken, stb. Én PS Vita-t vennék, PSP sem volt rossz, de szerintem 2013-ba már nem valami jó.
2013. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én az ellenkezőjét mondom :D


Igaz hogy psp kihaló konzol sőt már nagyjából ki is halt... [bár japánba még jönnek a visual novelek]


Viszont én a vitától nem vagyok elájulva...Kevés game/drága


Pspre viszont van kva sok játék amivel valszeg nem játszottál szal neked újak lesznek.

Illetve flashelhető...Még a vitához kva drágák a játékok [bár talán psn+ al jobban megéri]


Igaz hogy vitán jobb a grafika de az nem azt jelenti hogy a psp egy dosos játék grafikáján fut :D szal az se rossz

2013. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is psp. Jóval olcsóbban megkapod, kisütöd, és van csomó játék. Utazásos időtöltésnek kiváló, mindenféle játék van.

A vita tényleg szebb meg jobb, de a többszörösébe kerül, még elég kevés játék van rá, már ha nem tudsz perfekt japánul írni-olvasni, és ugye nem tudod csak úgy leszedni a netről. Talán pár év múlva eljutunk oda. :D

Persze ha a pénz nem számít, meg sose vetemednél olyan galádságra, hogy letöltesz illegálisan 1-1 játékot, akkor vita. Amúgy psp. Nézd meg, milyen játékok vannak vitára, abból mennyi érdekel, mi várható mostanában, nézd meg ugyanezt psp-re is (ott persze a mi lesz még annyira már nem releváns :D).

Ugyan nem merült fel, de ds-t ne vegyél, az kegyetlen rossz, bár lehet hosszas használattal megkedvelhető, de nem éreztem át. :D

2013. szept. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a vitában csak az fps játékok tetszenek de psp a god of war,star wars force unleashed,meg kijött rá a fifa 14 :D
2013. szept. 11. 07:27
 7/11 anonim válasza:
én azt mondom hogy Ps Vita.Még ugyan nincs rá sok játék de biztos hogy még jó sok játék fog rá jönni.főleg hogy a Ps4 barátja lesz a kis kézi konzol
2013. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A ps vita már most ki van halva.
2013. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ugy dontottem hogy psp-t veszek.koszonom a valaszokt :)
2013. szept. 12. 07:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívhatod mert a ps vita lejátsza a psp-s játékokat is és rá is megjelent a fifa 14....
2013. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!