Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS4 vagy marhaeros pc? Melyik...

Juliuscezar kérdése:

PS4 vagy marhaeros pc? Melyik a jobb melyik éri meg nekem jobban? Megvenni?

Figyelt kérdés
ugyaniks én szerettem volna venni egy marhaeros számítógépet de most gondolkodom azon hogy megveszem a PS4-et mert olcsóbb és ugyanúgy visz minden játékot nem kell aggódnom azon hogy pl nem fogja bírnia pc-m azt a gamet.

#játék #Szórakoztató ekozok
2013. szept. 5. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a pénztárcádat akarod megkímélni, akkor egyértelműen PS4 és a játékfuttatási probléma gyönyörű minőségben egy 7-8-9 évre biztosan lepapírozott!!!
2013. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval akko PS4 nem tudom sok haverom azt mondja hogy jobb a pc (mármint játszani rajta)mint a PS4 valami hátrány van a PS4-nek?azt tudom hogy a cézás nem olyan pontos mint pc-n meg ilyenek de én valami fontosabb dolgogra gondolok.Van valami háránya?
2013. szept. 5. 09:35
 3/9 anonim válasza:
Van! Nem lehet Ladát tenni a GTA-ba :D Komolyra fordítva a szót nem lehet házilag modolni a Play Station játékokat (mármint ha nincs flashelve a gép, mert ha igen akkor...) Viszont inkább csak előnyei vannak: olcsób,nem észlel hibát a windows ezért nem ál le,játék telepítés egyszerű(legalábbis PS3-on az volt),Sok AAA típusú játék hamarabb megjelenik rá mint PC-re. Úgyhogy én csak ajánlani tudom! Nekem van PS1,PS2,PS3,PSP és mindegyikkel meg vagyok elégedve!
2013. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi hátránya nincs a PS4-nek, ezt JÁTÉKRA találták ki!!!!! Az meg, hogy másabb a célzás nem igaz, mert én ugyan olyan gyorsan tudok célozni kontrollerrel, mint a bill+egérrel és ez nem kamu! :)


Én még mindig azt tartom, hogy jobban járnál a PS4-el, de ezt mókolni nem fogod tudni, ezért az origi játékokat meg kell majd venni!

2013. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha meg szansz ra egy kis pent en a tehejedbe xbox one-t vennek.Sztem jobban megeri :)
2013. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*penzt
2013. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szepen a valaszokat (megjegyzem nem szeretnek venni xbex one-t)am de tényleg köszi szepen a valaszokat tényleg es azthiszem tényleg jobban megerne megvenni a ps4 ez koszi szepen
2013. szept. 15. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet!! Jól döntöttél! Év végén találkozunk PS4-en! ;D
2013. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tényleg jobban tényleg jársz a PS4-el tényleg. TÉNYLEG.


Bocsi, lehet volt egy kis tényleg szóismétlés.

2013. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!