Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tabletre lehet vibert letölten...

Tabletre lehet vibert letölteni? Mi a különbség a 4. 0.4es és 4.1es android közt?

Figyelt kérdés
tablet vásárláson gondolkozok, csak sajnos nem igazán vagyok jártas benne, nem nagyon értek az androidhoz. google play van rajtuk ahogy láttam, viszont viber fontos lenne nekem, mert a telefonom csak egy régebbi változatát támogatja, ami elég rosszul fut rajta, viszont viber a számítógépes változatát nem engedi telepíteni, ugyanis ahhoz ujjabb telefonos változat kellene. Valaki aki jobban ért hozzá, megosztaná velem, mire kell figyelni vásárláskor, és ugyanazok az alkalmazások futnak rajta mint egy androidos telefonon?

2013. szept. 4. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia/Jó napot! 1.A legjobb lenne itthon népszerű tabletekben gondolkodni, pl. Concorde, Waytec stb. 2. Android: Hát nincs sok különbség a két verzió között . Az én tabomon 4.0.4 van és a 4.1es appok is mennek rajta. 3. Processzor. Ez a tablet szíve és nem az Android...Egy androidos tabtól legalább egy 1 Ghz proci kell. De jobb ha két, vagy négy magos processzorunk van. Pl.Dual Core 1,5 Ghz.
2013. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, folytatom... Ram kb 1 gb legyen, Tárhely min 8 gb. Fontos hogy lehessen bele usb t tenni. Prestigio márkát ezért nem szeretem. Ajánlom a következőket [link]

Vagy [link] Menny el olyan üzletekbe, ahol ki tudod próbálni őket, nézd meg a gyorsaságát, dizájnját, adatait, méretét , jók a kis 7 inchesek, vagy a

nagyobbak tetszenek. Nézz videókat róluk a youtubon, nagyon jó teszteket találsz a mobilarena.hu-n. Ha kis tablet kell a felsó linkek közül mindkettő kicsi és jó, de vannak jobb 8 inchesek, és 10.1esek is. Vibert lehet letölteni a Google Playról, de sok tabbal nem kompatibilis, mivel ez egy mobil app, kérdezd meg szaküzletekben hogy kompatibilis-e a viber. Semmiképp se válassz elhamarkodottan.

2013. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem segítettem.
2013. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!