Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség? (többi alul)

Mi a különbség? (többi alul)

Figyelt kérdés

[link]

Ha rámegyek a megrendelésre kiírja hogy "Full box" (77.850 Ft) vagy "Original box" (81.989 Ft). Mi lehet a különbség a 2 között? Talán az Originálnál több a garancia?



2013. aug. 31. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Idézet a vásárlási információkból:

"Full Box: Teljes csomag: Minden gyári tartozékkal és magyar nyelvű ² menüvel. A garanciát a boltunkban lehet érvenyesíteni. Az ár 0% os áfatartalommal bír, mivel ezeket a csomagokat, másodforgalmazókén értékesítjük, illetve magánszemélyektől szerezzük be. A csomag elérhetőségéről kérjük telefonon érdeklődjön.


Original Box: Teljes csomag: Minden gyári tartozékkal és magyar nyelvű ² menüvel. A garanciát a boltunkban lehet érvenyesíteni. Az ár 27%-os áfát tatalmazza. Teljesen új készülék."

2013. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval a Full Box olyan mint a Refurbish és miért nincs rajta áfa?
2013. aug. 31. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak az oldal alapján tudok véleményt formálni. Szerintem arról van szó, hogy "0 perces használt" áfatrükk miatt a külföldről/szürke forrásból beszerzett készüléket használtként adják tovább, így nem kell áfát fizetni. Még egyszer, hangsúlyozom: szerintem.
2013. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor valószínüleg az is teljesen új?

Amúgy köszi a választ.

2013. aug. 31. 21:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Az Original Box-ra hány év gari van?
2013. szept. 13. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!