Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnek venni ipadot de nem...

Szeretnek venni ipadot de nem tudom eldonteni hogy melyiket az ipad mini-t vagy az Ipad 4-est? Jatszani, bongeszni, zenet halgatni es olvasni szeretnek rajta! De a jatek a fobb! Hany gigas legyen?

Figyelt kérdés
Megtisztitodtam a penzemet es annyi van hogy minnd a ket varianst vehetem! Kell valasszak a ketto kozott ! Jatszani szeretnek inkabb!

#hanygigas?
2013. szept. 3. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hogy mennyire szeretnéd hordozni. én mini -t vennék mert folyamatosan hurcolom a tabomat és nem mindegy, hogy mekkora a mérete.
2013. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat igen de jateknak akkor melyik a jobb ?
2013. szept. 3. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
jatekra a negyes.
2013. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oke kosz de azert meg varok velemenyeket :)
2013. szept. 3. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
most jön iPad 5 , 2-3 hét fas zság msot 4 et venni xD ugyhogy várd ki én is arra várok
2013. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a játék a fontos akkor ne a minit válaszd mert az ipad 2 hardverét kapta, viszont ha jobb neked a kicsi méret, akkor az ipad 5-tel együtt valószínűleg kijön egy új ipad mini, arra érdemes várni.
2013. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én helyedbe nem venném meg a ipad 4 et.fölösleges ugyan azt tudja mint a mini max szebb kijelző
2013. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!