Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangfalakat szeretnék venni a...

Hangfalakat szeretnék venni a Technics SA-AX730 típusú erősítőmhöz milyet ajánlanátok? Mely márkákat ajánljátok?

Figyelt kérdés

A front hangfalak megvannak.

Center ,hátsó hangsugárzók és aktív mély sugárzó hiányzik.



2013. szept. 2. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyenek a frontok? Ha már vannak hangsugárzók sokkal inkább a meglévő hangsugárzók határozzák meg a hangzást, mint az erősítő, (meg a szobaakusztika, de utóbbin nem könnyű változtatni). Lehetőleg olyat vegyél, ami passzol a meglévő frontokhoz!
2013. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A két front Videoton dc 2550a(tudom az erősítő nagy ezekhez)
2013. szept. 12. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmm-hmm akkor nehéz ügy...

Ismerem jól a "Vidis" hangzást (a HG2.5 magas kicsit olyan, mintha homokot szórnál fémtálcára, és kissé loudnesses, de egyáltalán nem egy rossz darab ám), de őszintén szólva nemigen tudnék olyan mai "kiegészítő szettet", ami tutkó harmonizálna vele...(talán JBL, de nem garantálom).


A valóban kissé kicsi a Vidi dobozok terhelhetősége ekkora erősítőhöz, de nem olyan durva az arány, ha nem emeled ki a mélyet, akkor nem rázós!


Talán gondolkodnék jó állapotú (értsd esztétikailag szép, műszakilag tökéletes), használt 5.0-ás szettben, mondjuk olyanban, aminek méretei mellett már nem is létkérdés egy mélyláda (a frontokban minimum 2*20as mélyközép, vagy 3 db 16-cmes sugárzó)...

2013. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerinted jó lenne úgy, hogy videoton dc 3090 -es frontnak és a két dc 2550a pedig hátsó hangsugárzóknak plusz egy center(csak egy tipp Whaefedale WH-2 center).Ez csak egy ötlet.
2013. szept. 13. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, nem bocsátkoznék találgatásba. Térfogat az lenne!:) Próba szerencse!
2013. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is ilyen az erősítőm én a jamo x3m hangfalat ajanlom nekem az van
2018. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!