Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy autóhifi milyen sorrend...

Egy autóhifi milyen sorrend alapján játsza le a bedugott pendrive-ról a zenéket? Hogy tudnám meghatározni a sorrendet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 07:39
1 2
 11/12 csorva válasza:
Nekem az segített az autó rádiómban, hogy beszámoztam a track-ek nevének elejét. Arra kellett csak figyelnem, amire később jöttem rá, hogy az első 9 track-nek nem úgy kell adni a nevét hogy: 1.rész, 2.rész....9.rész, 10.rész, hanem úgy kell adni, hogy elé írsz egy nullát: 01.rész, 02.rész....09.rész, 10.rész. Ez azért fontos mert egy 25 részből álló lemezt pakoltam fel és a 25. rész után kezdte az első kilencet. Nekem ez segített.
2019. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 macdor válasza:
Pioneer 2 dines fejek ugyanez a megoldás: időrendben kell felmásolni a fájlokat a pendrive-ra.
2021. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!