Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy autóhifi milyen sorrend...

Egy autóhifi milyen sorrend alapján játsza le a bedugott pendrive-ról a zenéket? Hogy tudnám meghatározni a sorrendet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A zenék elé írj számokat növekvő sorrendben ahogy szeretnéd hogy lejátssza kb.ennyi a trükk.
2013. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minden lejátszó, gyári beállítása során, de a józan paraszti ésszel logikusan gondolkodva is:


ABC sorrendben. Ahogyan a pendrive-on vannak a számok sorban.


Meghatározni csak akkor tudod, ha olyan a hifi, ahol külön-külön meg lehet adni a sorrendet, vagy állítasz egy sorrendet a számcímek elején egyszerű növekvő számokkal.

2013. aug. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sok esetben a felírás sorrendjében, mint ahogy egy audio CD-nél is tenné, vagy a fájlnevek szerint ABC sorrendben.
2013. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tomper válasza:

Sziasztok,

Nekem sajnos ugyanaz a problémám, nem értem, hogy mi alapján játsza le az autohifi a számokat.

Sem a fájlnév ABC sorrendje alapján, se a fájlok előtt lévő sorszámok alapján, se a fájlméret alapján...

(Nincs bekapcsolva a véletlen lejátszás)

Az mp3 fájl metaadataiban is helyesen szerepelnek a sorszámok, mégis össze-vissza játsza le.

Tud valaki erre valami ötletet???

2014. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Részemről passz, utolsó... Sajnálom...
2014. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tomper válasza:

Kaptam egy jó ötletet, ami működik. (Legalábbis a sony esetében)

Egy adott mappában a fájlokat azok felírásának sorrendjében játsza le.

Borzasztó primitív megoldás és külön bosszantó, hogy ezt nem árulják el, hanem ilyen fórumokon kell kinyomozni...

(de ez már a gyártónak szól...)

2014. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tomper válasza:
Időbeli sorrendre gondoltam!
2014. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg kész... Akkor hogy deríted ki? Egyesével hozzáadogatod a számokat, míg megtelik a lemez? :)
2014. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mdavario2 válasza:

Tomper, nagy király vagy! Én is ugyanevvel a problémával küzdöttem egy Peugeot gyári mp3 lejátszójával. Sehogy sem sikerült a számokat megfelelő sorrendbe tennem, hiába voltak megfelelően sorszámozva a file-nevek. Aztán a pendrive-ról felmásoltam a winyóra az összes számot, a pendrive-on töröltem őket, majd visszamásoltam a winyóról és láss csodát, az autóban lévő fejegység már jó sorrendben jeleníti meg őket. Már ID3 tag editorral is próbáltam a címkéket átnevezni, de az sem hozott megfelelő eredményt.


A könyvtárak megjelenítése is ugyanezen az elven működik nálam. Van kb. 30 könyvtár a pendrive-on, amit egyszerre másoltam fel Total Commanderrel. Aztán hetekkel később még 5 könyvtárat. Ezeket úgy jeleníti meg, hogy az első 30-at ABC sorrendben, az 5-öt pedig berakja alulra és nem pedig a kezdőbetűnek megfelelő helyre.

2017. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A helyes válasz annyi, hogy a flash meghajtókon a rendszer által kreált RÖVID fájlnév sorrend kerül alkalmazásra. Vagyis nem fog segíteni az, ha számozást írsz a címek elejére, de az sem, hogy milyen sorrendben írod fel a zeneszámokat. Megoldás a DriveSort_en.exe, vagy az mp3DirSorterE.exe, illetve egyéb ilyen fájl rendező progik, amik a HOSSZÚ fájlnév alapján is tudnak rendezni, majd ezt a sorrendet el is mentik az SD kártyára/pendrájvra.
2017. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!