Walkmant, vagy diskmant érdemesebb használni kerékpáros túra közben zenehallgatáshoz?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 21:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Elírtam, discman a neve.
2013. aug. 14. 21:59
 2/10 anonim válasza:
Ilyeneket még lehet kapni? Sztem pár ezer forintért lehet venni vmi korszerű, kicsi, könnyű masinát. (mp3, stb..) De ha nem akarsz akkor sztem walkman ha terepen mentek, rázkódás miatt..
2013. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, de ink mp3 mp4 lejátszót, vagy a telódról a memória miatt az nem ugrik, akad meg ha olyan terepen hajtasz mint a cd, a kazettás meg... Van még olyan? Am az meg a szalagot gyűrheti.
2013. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazából már egyiket se. Ezek az eszközök már kimentek a divatból, nem véletlenül. Szerezz be inkább egy mp3 lejátszót, mivel azok a készülékek sokkal energiatakarékosabbak, a rázkódásra érzéketlenek, továbbá jól bírják az esést (nincs benne mozgó alkatrész). De már a leggagyibb telefonok többsége is támogatja ezt a funkciót.
2013. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egyiket sem, leginkább valami belső memóriás (mopzgó alkatrész nélküli) mp3-játszót célszerű


az általad kérdezett készülékek nagyok, kényesek a rázkódásra, koszra, kerékpározáshoz nem valóak

2013. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Discman gondolom tudod hogy CD-t játszik le. Mindenképpen a Walkman, mert a CD a rázkódástól akadni, "ugrálni" fog, sok zenei élményt nem nyújtana. Meg egy Walkmant simán zsebrevágsz, ráadásul CD-t se kell írkálni.:)
2013. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Elnézést, nem a kazettás Walkmanre értettem, hanem az új Sony MP3-MP4 lejátszókra.
2013. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dreigang válasza:
55%
Én még túra közben sem hallgatnék zenét. Úttesten kivéve, ha egyfolytában a visszapillantót fürkészed, különben elég necces a kátyúkat úgy kerülgetni, hogy azt sem tudod, jön-e mögötted valaki? Erdőben persze lehet, - ha elég gyors vagy, nem előznek meg amúgy sem hátulról :-) - és főleg, ha utálod a madárdalt :-) Amúgy a walkman kazettás, a discman cd-s, és már pár évtizede egyiket sem használják.
2013. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem autók között tekerve hallgatnám, hanem a természetben :) Társasággal biciklizve nem szoktam zenét hallgatni, de gondoltam kipróbálom, milyen egyedül, ha viszek valamit.

Egyébként én már javában discmant használtam, amikor kijöttek ezek a sima mp3 lejátszók. Vettem egyet, de fél év után tönkrement, pedig Sony volt, 10 rugómba került... Lehet, hogy nem divatos a walkman és a discman, de nekem nagyon mű már az, hogy nem kell kazettákat és lemezeket cserélgetni, hanem rátöltöm a gépről és kész.

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint a régi walkmanem fogom vinni inkább, bár a zenéim nagy része CD-ken van, de egye fene átmásolom kazettára :D

2013. aug. 15. 20:20
 10/10 Dreigang válasza:
Az más!:-)
2013. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!