Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen szivargyújtóról üzemelő...

Blaiseboy kérdése:

Milyen szivargyújtóról üzemelő hűtőtáskát vegyek?

Figyelt kérdés

Elegem lett a melegből, és gondoltam beszerzek egy ilyet. Mennyire hűt? Vagy csak tartja a hőt?

Milyet vegyek, mit kerüljek?

Hallottam van olyan, ami nézi az akku töltöttséget, és nem meríti le.

Bútort szállítok, ki, és szeretném, ha arra az időre sem állna le, amíg otthagyom a kocsit, de ne is merítse le az akkut. Van olyan szivargyújtó, ami állandóan adja a feszt.



2013. jún. 19. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

igazábol sok fü1yit nem ér. kell bele jég akksi ugyanugy . kb duplázod vele a jégakus hütötáska teljesitményét.

az akksit le nem meritö az elég nagy baromság mert ha egy uj 75ah-ás akksit full-ba töltve othagyok akkor kb 30perc mulva már nem kell vele autot inditanom. egyébként nem kell vele p0cs0lni. a jégaku kibir jó pár orát is. ha visszaszélsz az autoba akkor meg folytatj a hömérsékleten tartást.


ne szálj el a 6000ft-os hütőtáskátol és a 80ezer ft-ostol sem mert sik ugyanaz mind2.Peltier-es hütés elvén kivül még nincs més fajta. bellüröl ugyanaz az összes jo az olcsogagyi is. ugyse megy soha tönkre

2013. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz, hogy semmit nem ér! Nekem is van egy, és igaz, hogy lassabban hűt, mint egy háztartási hűtő, de hűt, ha van elég ideje rá, és ha eleve hidegen teszed bele a cuccokat, tuti, hogy hidegen tartja, és ne dőlj be annak sem, hogy fél óra alatt leszívja az akksit, mert az sem igaz, kivéve, ha eleve rossz az akksi. Ha több óra alatt sem szívja le, ha égve hagyod a parkolófényt, akkor ez sem fogja fél óra alatt, bár ha 4-5 óráról van szó, az már gond lehet.
2013. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ewlső hozzászóló rosszul tudja, mert van másfajta ios. Nekem pl. van abszorbciós is, meg peltieres is, de létezik kompresszoros is, igaz 170 ezerért, de -18 fokig hűt. A linken a 3. oszlop utolsó kettő. [link]
2013. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló. Az SCM 1025-ösre gondoltál?

A 170 000 forint elírás, vagy tényleg annyi?

2013. jún. 22. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen annyi. A kompresszoros hűtők jóval drágábbak, mivel van bennük mozgó alkatrész, és úgy kell kialakítani, hogy elviselje a rázkódást, a tizenezer Forintos hűtőtáskákban viszont peltier elem van, amiben nincs mozgó alkatrész, viszont nem is tud hűteni nagyon, csak 10-20 fokot max. a környező hőmérséklettől számítva lefelé.
2013. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az derék annyiért! :D

Akkor lesz egy sima szerintem a jégakkut meg majd minden este berakom a fagyasztóba, aztán csak tartania kell a hőt. A 10-20 fok is nagyon jó már...

2013. jún. 22. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!