Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagyon régi használt mobiltelen?

Nagyon régi használt mobiltelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Apukámnak van egy olyan szokása, hogy mindent, ami még használható - lényegtelen, hogy jó-e vagy sem, elteszi. Ilyen nála a mobiltelefon... főként azokra gondolok, amik még nem színes kijelzősök tehát Nokia 3410, Siemens C45 azt hiszem - nagyon régiek. Ugye ezeket már nem használjuk, de még folyamatosan töltögeti őket szorgosan :) Ezeket hol adhatnánk le, hogy egyrészt ne nálunk legyenek, másrészt, hogy ne a kukába landoljon... hátha még újrahasznosítható benne néhány fémdarabka stb.


Van ilyen egyáltalán? Akár ingyen is leadnánk bárhová, ha lenne ilyen hely.


Köszönöm a segítséget!!!


2013. aug. 14. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

hardverapro.hu


Adjátok el őket, a gyűjtőknek nagy kincs lehet.

2013. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben megnézem majd, köszönöm a választ. Igazából szerintem max. egy aksicsere és még használható. 2 db ilyen Nokia 3410 és 1 db 3510 van. Illetve 1 db Siemens C45 és 1 db Siemens A50 van. De mindenképp megnézem majd, hogy lehetséges-e eladni őket.
2013. aug. 14. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A leadást, eladást ugye az ő tudtával gondoltátok, nem a háta mögött, titokban?

Mert ha ő szereti a régi mobilokat, és ragaszkodik hozzájuk, az az ő dolga, és téged ez nem zavarhat.

Ha engem valaki a hátam mögött intézkedve megszabadítana a kedvenc kacataimtól olyan címszóval, hogy régi és semmire sem jó, aznap költözne ki, amelyik nap ezt elkövette...

2013. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő is tudja, hogy meg kellene válni ezektől, de még makacs. Egyenlőre csak érdeklődtem. Még az sem biztos, hogy eladjuk/odaadjuk - még csak a lehetőségekről kérdezősködtem. Köszönöm szépen, hogy leveszed a fejem azért, mert kérdezni mertem. Imádom az embereket, hogy rögtön a legrosszabbat feltételezik. A legelső kommentelőnek köszönöm szépen a válaszát - ő sokat segített a kérdésem megválaszolásában!
2013. aug. 14. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vettem le a fejed. De a kérdésedből úgy tűnt, hogy azt akarod hogy ne nálatoklegyenek a készülékek, bár ő még szorgalmasan töltögeti őket.

Úgy gondolom apukád elég felnőtt ahhoz, hogy ha valamit meg akar tudni, akkor megtudja, megkérdezze. Mégsem ő jött ide kérdezni, hanem te. Veled ellentétben ő bizonyára ismeri az internetes aukciós oldalakat, ingyenes apróhirdetési oldalakat, ha meg akart volna válni a készülékeitől, már megtette volna.

2013. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A felsorolt készülékek távolról sem "nagy kincsek", régebbi mobilok, nem kapsz értük tízezreket. 20-30 év múlva, ha működőképes, már tényleg értékes lesz. És ha most csak azt látod, hogy rég ócska szarokkal van teli a fiók, akkor még nagyon sokára fogod csak megérteni a fatert... Ha nálam laknál és megemlítenéd, hogy a 12 éves pda-kat ki kéne árusítani, hát hamar megragadnám a lapátot és megtáncoltatnálak, az tuti :)
2013. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6:

Végre egy gyűjtő...

De ugye egy működőképes HP 200 LX palmtop már értékesnek számít? :)) Van itthon egy, meg egy pár bontott, donornak :)

2013. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!