Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyit ér és kinek lehet...

Mennyit ér és kinek lehet hasznos egy régi, de alig használt fényképezőgép, amihez még filmet kellett venni?

Figyelt kérdés
Kb. 10 éves, egyetlen egyszer (egy utazáson) használtam. Akkoriban még nem volt ilyen elterjedt a számítógép, és más elfoglaltságaim miatt csak használatlanul állt sokáig, ma meg már olyan van, amihez nem kell filmet venni és számítógépen megnézhetjük (és itt tároljuk) a képeket.
2010. dec. 6. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Azoknak akik szeretik a retro cuccokat.Az ár attól függ,hogy újjonan mennyi volt.
2010. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nem tudom, az biztos, hogy valami akkoriban legolcsóbb.
2010. dec. 6. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyünk reálisak, valószínűleg lószart sem ér.
2010. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :XD
2010. dec. 7. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tükrös, eladhatatlan. Ha tükrös gép, jó eséllyel akkor sem ér 30-nál többet, de típusfüggő.
2010. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mit jelent az, hogy tükrös?

Egyébként el is ajándékoznám, ha tudom, hogy valakinek pont jól jön. (Ha nem úgy érezné és venné át, mintha lomot adtam volna neki.)

2010. dec. 7. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Tükörreflexes, cserélhető objektíves.


De akkor tuti nem az volt :-)

2010. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha ennyire semmit sem ér, inkább meghagyom a gyerekeimnek játszani, ők legalább örülnek neki. :)

Jó ötlet?

2010. dec. 8. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!