Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszórókat ajánlotok...

Milyen hangszórókat ajánlotok AUTÓba? Kettő hangfalat szeretnék előre

Figyelt kérdés
Én "kétutas" hangszóróban, vagy komponens szettben gondolkodom. Remélem nem ugyan az a kettő, bár nagyon amatőr vagyok ilyen témában.

2013. aug. 8. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szettet vegyél.

Jó lenne, ha elférne a 16 os szett. Kérdés, hogy mennyit szánnál rá ?


[link]

2013. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Hát sajnos eléggé kicsi a keretem. Olyan 50et tudnék félretenni a nyári diákmunkáimból, de abból egy Pioneer MVH-150 UI fejegységet már kinéztem 17ért, így kicsit bő 30 ezrem magad a kábelekre, erősítőre illetve mélyre (bár az utóbbi kettőt valószínűleg használtan venném)
2013. aug. 9. 12:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a pioneer fej van, jól szól. Milyen kocsiba lesz a cucc ?
2013. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egy 20 éves fiat uno-ba, éppen ezért nem szeretnék valami nagyobb pénzösszeget rákölteni, mivel kb 150-ért lehet már ilyen kocsit kapni, de első kocsinak tökéletes :)
2013. aug. 9. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


4 csatornás erősítő kell akkor + egy előre a szett. A maradék 2 csatorna az erősítőn hídban meg hajtja majd a mélyládát.


Érdemes körülnézni a használt cuccok között is.

2013. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tegnap kicsit jobban szemügyre vettem az autó utasterét, és eléggé elszomorodtam. Eddig csak a bal oldali hangszórónak néztem helyet, ahova a 10-es helyére simán beférne egy 16,5-es, viszont az anyósülésnél lévő hangszórót nem néztem meg. Az a problémám, hogy a kesztyűtartó miatt csak 10-es fér be, így nem tudok mást tenni, 10-es hangszórót kell vennem.

Ettől függetlenül marad a kérdés: milyet vegyek? komponens szettet? szerintem az lenne a legjobb, bár nem vagyok benne biztos, hogy van-e 10es komponens szett.

Az ajtókat nem lehet kifúrni (kifúrni ki lehet igazság szerint), csak ott a probléma, hogy a tervezők nem raktak be semmilyen vezetékvédő eszközt, így félek, hogy hamar megtörne a kábel a sok ki-becsukástól.

Tudtok valami ötletet adni ennek a problémának az orvoslásaképpen? :)

2013. aug. 11. 10:59
 7/13 A kérdező kommentje:

vagy hülyeség lenne egy pár ovált berakni előre? persze ebből nyilván nem "simát" raknék be. most csak egy példa:

[link]

nem tudom, hogy mennyire jó ez a SAL (gondolom semennyire), de most hirtelen ezt a példát találtam. 14k, és 4utas. vélemények róla?

2013. aug. 11. 11:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Hali

13cm-es sem férne el szettből ? 10 -es az tényleg pici. Ovál megoldás felejtős.


Ha maradnál a 10cm -esnél azt meg max fejegységről hajtod, mást nagyon nem tudsz tenni.

2013. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az a probléma, hogy szerintem a 13-as sem férne be a kesztyűtartó miatt. valami más ötletetek volna? én sajnos nagyon kezdő vagyok e téren
2013. aug. 11. 20:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Sok választási lehetőséged nincs, a gyári hangszórókat erősebbre cseréled, aztán mehet a pioneer fejegységről. Erősítőből meg marad a 2 csatornás hídban + szub.
2013. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!