¡Converse! 182 kérdése:

Új telefont veszek, a htc desire x vagy nokia lumia 620?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Néhány dologban a tudásuk keresztezi egymást, döntsd el, miből kell neked jobb tulajdonság! Itt az összehasonlítás:


[link]

2013. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lumia 620
2013. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Htc mert az androidos és az azért mégis csak jobb. Hirtelen nem ugrik be a lumniábak milyen van asszem windows,de a windows phone-t azért is csinálták mert nem akarták megvenni az androidot. Én mindenképp htct vennék a htc is jó márka és az androiddal is el lehet lenni:)
2013. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. aug. 6. 10:04
 5/11 Barney96 ***** válasza:
Második, klassz hogy valamiről véleményt alkotsz amit nem is ismersz, a lumia 620on Windows Phone 8 fut és amit tudni érdemes róla, hogy nagyon stabil és igazából az alap dolgokban (kamera, netezés, telefonálás, zenehallgatás, videózás meg ilyenek) ugyanolyan jó sőt egy-két szempontból jobb is mint a hasonló alsó-közép árkategóriás droid, csak ha nem jön be a csempe akkor értelemszerűen droid. Egyébként nekem is 620am van 3 hónapja lassan, nagy megelégedéssel használom.
2013. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Barney96 ***** válasza:
Ja és mellesleg a Nokia is egy jó márka ;)
2013. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem is 620 van, nagyon elégedett vagyok vele. Az egyik legjobb benne, hogy tökéletesen átlátható,letisztult és egyszerű. Persze nem tudom, hogy neked ez mennyire fontos. A Windows phonehoz egyébként sok alkalmazás és játék van, vannak egész viccesek is, ha kétségeid vannak vele,ha egyáltalán ezek a szempontok számítanak nálad.
2013. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem mindenkép a HTC desire X ! Nekem már rengeteg telefonom volt ,de komolyan mondom ilyen jóval még nem találkoztam. + a külseje is egyedi :D
2013. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A lumia 620-at ajánlanám

A Windows Phone nagyon stabil, megakasztani szinte képtelenség, ráadásul egy gyári visszaállítás szinte mindent megold, ha baj van

nagyon jó az összeszerelés, nem recseg, nem ropog, jó az ár érték aránya...és rengeteg olyan Nokia által készített app van, amit a konkurenciánál nem találsz meg + teljesértékű Offline! navigáció (tényleg tudja, hogy merre kell menni)

továbbá cserélhető hátlapja van, ezzel is igazíthatod az igényedhez

mivel 512 mb-s ram van benne így néhány játék nem futtatható rajta, de vészes

htc-t csak akkor vedd, ha a wp csempés felülete nem tetszik, bár nekem se tetszett anno, most mégis tetszik, hogy úgy mondjam ötletes, praktikus és csicsa nincs benne...teljesen letisztult

2013. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 ös. Harmadikat akartál írni? :D
2013. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!